sobota, 24 czerwca 2023

Wydawnictwo Rebel Dodatek Kroniki zamku Avel: Nowe opowieści - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję dodatku do gry „Kroniki zamku Avel: Nowe opowieści”, który otrzymałam od Wydawnictwa Rebel.

Kroniki zamku Avel: Nowe opowieści nie jest samodzielną grą, a dodatkiem do gry Kroniki zamku Avel.

Co znajdziemy w dodatku? Mamy aż 13 figurek do samodzielnego złożenia, 2 półkafle planszy, plansza Księżycowej Bestii, 12 żetonów Księżycowej Bestii, 3 znaczniki odłamków księżyców, 8 żetonów magicznego ekwipunku, 12 żetonów magicznych duszków, 3 liczniki wytrzymałości, 6 żetonów potworów, almanach, instrukcja składania figurek, 4 plansze z żetonami do samodzielnego malowania (po 6 żetonów na planszy). Każdy z tych elementów jest tak samo wysokiej jakości, jak te znane mi z gry.
Co wprowadza dodatek? Kampanię fabularną „Okruchy zła”, a w niej aż 3 scenariusze. Mamy cztery nowe, uniwersalne moduły, a także specjalny almanach stworzony przez Janka Sielickiego.

Dzięki dodatkowi gra zyskuje nowe możliwości i nawet jeśli już nam się troszkę znudziła, mamy ochotę w nią grać od nowa. Według mnie, jeśli jesteśmy fanami gry Kroniki zamku Avel, zdecydowanie powinniśmy zainwestować w ten dodatek. Z przyjemnością polecam.Moja ocena – 9/10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Rebel oraz na FB.Kroniki zamku Avel: Nowe opowieści

5 komentarzy: