wtorek, 11 października 2022

Wydawnictwo Arkady Książka pt.: „Jak rysować Postacie komiksowe. Krok po kroku nauczysz się rysować ponad 25 postaci komiksowych” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Jak rysować Postacie komiksowe. Krok po kroku nauczysz się rysować ponad 25 postaci komiksowych”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Arkady.

Rysowanie nadal jest pasją Amelii i chociaż zdecydowała uczyć się w innym kierunku, w wolnej chwili uwielbia to robić. Każda kolejna książka, która pomaga jej nauczyć się rysować czegoś nowego, ćwiczyć zdobyte wcześniej umiejętności, jest dla niej doskonałym prezentem. Kiedy tylko zobaczyła nowość od Wydawnictwa Arkady, bardzo się ucieszyła.

Dzięki książce można nauczyć się rysować aż 25 różnych postaci komiksowych. Wszystko pokazane jest dokładnie, krok po kroku. To sprawia, że rysowanie staje się o wiele prostsze.

W książce znajdziemy sporo naprawdę ciekawych rad, które śmiało, można wykorzystać nie tylko, podczas rysowania postaci z książki.

Wizualnie jest bardzo ładna, kolorowa, co zdecydowanie zachęca do korzystania z niej.

Według mnie książka pt.: „Jak rysować Postacie komiksowe. Krok po kroku nauczysz się rysować ponad 25 postaci komiksowych” to ciekawy pomysł na prezent dla każdego, kto lubi rysować, nie tylko dla dzieci. Polecam.
Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Arkady oraz na FB


Jak rysować Postacie komiksowe. Krok po kroku nauczysz się rysować ponad 25 postaci komiksowych

2 komentarze: