piątek, 28 października 2022

Wydawnictwo Akurat Książka pt.: „Gangsterzy 3. Nowe zasady” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Gangsterzy 3. Nowe zasady”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Akurat.


Książka pt.: „Gangsterzy 3. Nowe zasady” to trzeci tom z serii Gangsterzy.

Tom drugi to książka pt.: „Gangsterzy 2. Nowa rozgrywka”.

Eve ma dowody swojej niewinności, myślała, że to wystarczy no, cóż się myliła. Po postrzale Rayn zawozi ją do szpitala. Rana okazuje się na tyle poważna, że zostaje przeprowadzona wielogodzinna operacja, która na szczęście kończy się sukcesem. Kiedy kobieta się budzi, widzi przy łóżku nie tylko mężczyznę, któremu oddała swoje serce, ale również ojca. Chce mu wytłumaczyć co, tak naprawdę się stało, jednak on jej nie słucha, po raz kolejny jej nie wierzy. Na dodatek między nią a Raynem dochodzi do wymiany zdań, która kończy się jego wyjściem ze szpitala. Przeczucie jednak nie daje mu spokoju i po niedługim czasie wraca, jednak łóżko Eve jest puste. Kobieta zostaje po raz kolejny porwana. Dlaczego? Kto stoi za porwaniem? Czy Rayn odnajdzie ją? Czy zdoła ją uratować? Czy ojciec Eve w końcu uwierzy córce?

Przyznam szczerze, że do tej pory nie czytałam pierwszego tomu. Jednak dzięki autorce nie miałam z tym problemu ani przy tomie drugim, ani przy trzecim. Dlaczego? Ponieważ na początku znajdziemy krótkie streszczenie tego, co się działo w poprzednich tomach. Moim zdaniem to zdecydowany plus i to nie tylko dla osób, które nie czytały poprzednich tomów, ale również dla tych, które chcą sobie przypomnieć co, tam się działo.
Książka zdecydowanie mi się podobała. Historia ciekawa, wciągająca, pełna niebezpieczeństwa, tajemnic, sekretów, intryg i wiele więcej. Akcja dość szybka, z zaskakującymi zwrotami. To jedna z tych pozycji, z którymi po prostu nie da się nudzić.

Bohaterowie ciekawi, nadal dobrze wykreowani. Zarówno Eve, jak i Ryan się trochę zmienili, a jednocześnie pozostali sobą. Ona pozostała silna, odważna, uparta, a jednocześnie. On zaczął myśleć nie tylko o sobie, dla niej jest w stanie, zrobić bardzo dużo, a jednocześnie nadal jest niebezpiecznym człowiekiem, z którym lepiej nie zadzierać.

„Gangsterzy 3. Nowe zasady” to książka, z którą spędziłam ciekawe godziny pełne emocji. Z przyjemnością polecam.Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Muza gdzie znajdziecie również książki Wydawnictwa Akurat oraz FB Grzeszne książki.


Gangsterzy 3. Nowe zasady

2 komentarze: