środa, 19 stycznia 2022

Wydawnictwo Novae Res Książka pt.: „Fascynacja” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Fascynacja”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Novae Res.Książka pt.: „Fascynacja” to trzeci tom Cyklu o Oskarze Blajerze.

Tom pierwszy to książka pt.: „Inspiracja”.

Tom drugi to książka pt.: „Obsesja”.Oskar jest sławny. Jego powieści okazały się bestsellerami, a na ich podstawie powstał serial, który cieszy się nie mniejszym zainteresowaniem. Mężczyzna jednak nadal mieszka na swoim odludziu, skrywając wielką tajemnicę. Wszystko idzie po jego myśli, jednak do czasu.
Autorka, która gra główną rolę w serialu zostaje brutalnie zamordowana, a inne dziewczyny znikają. Na dodatek pojawia się „sobowtór” jego ukochanej Luizy i nawet ma tak samo na imię. Morderca działa podobnie, a wręcz identycznie jak bohater jednej z książek Oskara. Rozpoczyna się śledztwo i to nie tylko to prowadzone przez policję. Co odkryje Oskar? Co tak naprawdę się dzieje? Kto za tym wszystkim stoi?

Pierwszy tom mnie zachwycił, a drugi okazał się jeszcze lepszy. Co myślę o trzecim? Zdecydowanie rewelacyjne zakończenie serii. Książkę czytałam z wielkim zainteresowaniem, nie będąc w stanie oderwać się na dłuższą chwilę. Historia ciekawa, nieprzewidywalna, mroczna, drastyczna, z bardzo szybką akcją.

Oskar stał się bohaterem o niejednej twarzy. Z jednej strony nie potrafiłam mu nie współczuć, z drugiej na pewno nie należał do ludzi dobrych. To bohater, który zaskakuje i to niejednokrotnie.

Moim zdaniem książka pt.: „Fascynacja” jest świetnym zakończeniem genialnej serii. W ogromną przyjemnością polecam.Moja ocena – 10\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Novae Res oraz na FB Fascynacja2 komentarze: