sobota, 11 grudnia 2021

Wydawnictwo Wilga Książka pt.: ”Magiczny sklep z prezentami” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzje książki pt.: „Magiczny sklep z prezentami”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Wilga.

Boże Narodzenie już niebawem, jednak dla Bartka i jego rodziny nie jest to szczęśliwy i radosny czas. Borykają się z problemami finansowymi, nie ma pieniędzy na to, co potrzebne, nie mówiąc o przyjemnościach i prezentach. Bartek jest smutny i to nie dlatego, że nie otrzyma drogiej zabawki, ale dlatego, że jego tata ciągle myśli o kłopotach, a on pragnie, obdarować babcię i siostrzyczkę czymś, o czym marzą. Spacerując po ulicach, ogląda witryny sklepowe, aż wpada na pewnego niedźwiedzia Polarnego i trafia do „Magicznego sklepu z prezentami”. Czy odnajdzie tam prezenty dla najbliższych?

Nie czarujmy się, prezenty kojarzą się ze świętami i to nie tylko tym młodszym uczestnikom. Książka to wspaniała historia przekazująca ważny przekaz o radości z obdarowywania, pokazująca miłość do bliskich, chęć spełnienia ich marzeń. To doskonała pozycja przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, która będzie doskonałym początkiem rozmowy o prezentach i tym jaką wagę odgrywają, a jaką powinny w świątecznym czasie.

Wydanie jest zachwycające. Twarda okładka, duże ilustracje z magiczną scenerią Bożonarodzeniową. Tę książkę chce się oglądać i to nie jeden raz.

Tekst jest ciekawy, a przy tym dość prosty. To sprawia, że nada się dla małych słuchaczy, a także do samodzielnego czytania dla dzieci, które dopiero zaczynają to robić.

„Magiczny sklep z prezentami” to książka, która mnie zachwyciła i z wielką przyjemnością polecam.

Partnerem wydania jest producent skarpetek Many Mornings.
Do książki otrzymaliśmy skarpetki SWEET XMAS, które okazały się świetne. Moim zdaniem są ciepłe, miłe w dotyku i ładne.


Moja ocena – 10\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Wilga oraz na FB

Magicznysklep z prezentami


Many Mornings

Skarpetki SWEET XMAS


4 komentarze: