środa, 1 grudnia 2021

Wydawnictwo Novae Res Książka pt.: "Jeśli tylko chcesz" - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Jeśli tylko chcesz”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Novae Res.





Wiktoria i Maks kiedyś byli razem, jednak ich miłość nie przetrwała, a oni się rozstali. To było jednak kilka lat temu, później się nie widywali. Wiktoria mieszkała w Warszawie, z daleka od domu, z daleka od niego. Teraz jednak wraca, aby poprowadzić rodzinny pensjonat. Wracają również wspomnienia, te dobre i te złe oraz uczucia, o których starała się zapomnieć. Oboje spotykają się po latach, będąc już dojrzalsi, mający inne spojrzenie na pewne sprawy. Czy zaryzykują po raz drugi? Czy odważą się zawalczyć o to, co kiedyś stracili? Jak teraz wygląda życie Maksa?

Książek zaliczyłabym do takich „lżejszych”, dobra na leniwe popołudnie czy wieczór z gorącą herbatą i kocykiem. To historia o miłości, która mimo lat nie wygasła. Może nie była mocno zaskakująca, jednak mnie się podobała. Książka przeniosła mnie w nadmorski klimat (co dla mnie było plusem) i czytało się ją dość szybko.

Wiktoria jest młodą kobietą, która postawiła na karierę, jednak nadeszła chwila, kiedy poczuła się wypalona i postanowiła wrócić w rodzinne strony, aby pracować w rodzinnym pensjonacie. To kobieta, która wie, czego chce, a jednocześnie, kiedy należy odpuścić. To bohaterka sympatyczna, dająca się lubić.

„Jeśli tylko chcesz” to książka, z którą przeniesiemy się nad morze i poznamy historię Wiktorii i Maksa. Polecam.


Moja ocena – 8\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Novae Res oraz na FB


Jeśli tylko chcesz

4 komentarze: