niedziela, 12 grudnia 2021

Moi Dziadkowie Książka pt.: „Opowiedz mi Babciu. Książka do przechowywania wspomnień.” - Recenzja

 

Zapraszam na opinie o książce pt.: „Opowiedz mi Babciu. Książka do przechowywania wspomnień.”, jaką otrzymałam od strony Moi Dziadkowie.
Wspomnienia są bardzo ważne, tworzą naszą historię, pozwalają wrócić do przeszłości. Warto o nie dbać, pielęgnować je i zapisywać, aby po wielu latach nie zostały zapomniane. Książka podarowana babci pozwoli jej spisać własne wspomnienia, wrócić do czasów dzieciństwa, młodości, do tych wszystkich ważnych chwil. Będzie mogła je spisać w jednym miejscu, a wtedy nie zostaną zapomniane. W przyszłości będzie mógł je przeczytać ktoś inny.

W książce znajdziemy pytania i naprawdę dużo miejsca na odpowiedź. Według mnie jest to znaczące, wszystkie zapiski będą przejrzyste i czytelne.

Oprócz spisanych wspomnień, w książce jest również miejsce na zdjęcia. Taki album będzie ciekawszy, nie tylko do czytania, ale i do oglądania.

Wizualnie książka jest bardzo ładna. Okładka jest gruba i solidna, utrzymana w czerwonych i pastelowych kolorach, a na niej piękne kwiaty. Strony są ozdobione rysunkami oraz zdjęciami. Całość wyszła naprawdę ciekawie.

Moim zdaniem książka pt.: „Opowiedz mi Babciu. Książka do przechowywania wspomnień” to wspaniały pomysł na prezent dla babci, aby mogła wypełnić książkę samodzielnie lub wspólnie z nami, przy okazji opowiadając nam swoją historię. Z przyjemnością polecam.


Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Moi Dziadkowie oraz na FB


Opowiedz mi Babciu. Książka do przechowywania wspomnień.

4 komentarze: