wtorek, 30 maja 2023

Wydawnictwo HarperKids Książka pt.: „Minecraft. Jak to narysować.” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Minecraft. Jak to narysować.”, którą otrzymałam od Wydawnictwa HarperKids.


Ksawery nadal jest zdecydowanie fanem Minecraft, a każda rzecz z nim związana jest mile widziana. Ostatnio coraz częściej rysuje, dlatego pomyślałam, że książka będzie dla niego ciekawym prezentem. Nie myliłam się, jak tylko ją otrzymał, był zachwycony i od razu woził się za próby rysowania.

Rysunków, które znajdziemy, w książce jest naprawdę dużo, książka ma aż 128 stron. Taka ilość długi czas dla dziecka, zanim nauczy się rysować wszystkie. Książka nie znudzi się szybko.

Na samym początku znajdziemy podstawy rysunku, listę potrzebnych przyrządów oraz trochę ciekawych i wartościowych rad. Moim zdaniem to bardzo przydatne strony.

Każdy rysunek jest pokazany dokładnie, krok po kroku, z cennymi wskazówkami i poradami. To wszystko sprawia, że nie trzeba mieć wielkich zdolności, aby go narysować. Przy niektórych rysunkach znajdziemy też sztukę pikselowania, co jest dodatkowym atutem.

Na samym początku znajdziemy spis treści, który pozwoli nam dowiedzieć się, co będzie na danej stronie. Dzięki książce nauczymy się rysować bloki, moby, rośliny, budynki i postacie graczy.

Według mnie książka pt.: „Minecraft. Jak to narysować.” będzie wspaniałym prezentem dla fanów Minecraft. Dzięki niej nauczą się rysować wiele elementów znanych z Minecraft. Z przyjemnością polecam.

Moja ocena – 9\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Harper Collins oraz FB Książkosfera HarperKids


Minecraft. Jak to narysować.

4 komentarze: