poniedziałek, 29 maja 2023

Wydawnictwo HarperKids Seria Akademia mądrego dziecka. Wodne przygody - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję nowości z serii „Akademia Mądrego Dziecka. Wodne przygody”, które otrzymałam od Wydawnictwa HarperKids.
Do recenzji otrzymałam dwie książki z serii:

  1. Przyroda. Akademia Mądrego Dziecka. Wodne przygody

  2. Jednorożce. Akademia Mądrego Dziecka. Wodne przygodyTo nie są ani zwykłe książeczki, ani zwykłe kolorowanki, to połączenie jednego i drugiego. Muszę przyznać, że pomysł świetny, a wykonanie jeszcze lepsze.

W każdej książeczce znajdziemy elementy, które dziecko będzie kolorować za pomocą dodanego pędzelka i wody. Brak konieczności użycia farbek sprawia, że nada się dla młodszych dzieci, a podczas zabawy nie zrobi się bałagan.

Znajdziemy w nich także proste zadania. Dziecko będzie musiało coś znaleźć, coś policzyć (nie jakieś wielkie liczenie, a pojedyncze sztuki). Poza tym niektóre elementy (np. zwierzęta) są podpisane. To wszystko sprawia, że nadają się dla dzieci w różnym wieku.

Strony są kartonowe, solidne, z zaokrąglonymi rogami. Dzięki temu nie tylko nie zniszczą się szybko, ale również są bezpieczne dla naszej pociechy.

Książeczki z serii „Akademia Mądrego Dziecka. Wodne przygody” to moim zdaniem kolejne wspaniałe nowości wydawnictwa HarperKids. Z wielką przyjemnością polecam.Moja ocena – 9\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Harper Collin Polska oraz FB Książkosfera HarperKids


Przyroda. Akademia Mądrego Dziecka. Wodne przygody

Jednorożce. Akademia Mądrego Dziecka. Wodne przygody

5 komentarzy: