wtorek, 28 lutego 2023

Wydawnictwo Egmont Komiks pt.: „Komiksy są super! Diabełki. Siostrom wstęp wzbroniony. Tom 3" - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję komiksu pt.: „Komiksy są super! Diabełki. Siostrom wstęp wzbroniony. Tom 3”, który otrzymałam od Wydawnictwa Egmont.

Nina i Tomek są rodzeństwem, które no cóż, nie darzy się wielką miłością, a przynajmniej na co dzień. On uważa ją za kosmitkę, ona nie potrzebuje wiele, aby mu dokopać. Przez większość czasu są swoimi wrogami, jednak są chwile, gdy wszystko się zmienia. Potrafią stworzyć wspólny front przeciw rodzicom i wtedy nie ma na nich mocnych.

Jakie przygody tym razem przeżyją? Przed Niną nowe wyzwanie w postaci kuzyna Franka. Tomek nadal będzie „obrywał” za nie swoje przewinienia. Na dodatek mama wyjedzie, a przed dziećmi czas z tatą.

Za nami trzeci tom komiksu, który dostarcza ogromną dawkę humoru. Naszym zdaniem jest świetny, a na dodatek momentami pokazuje sceny z niejednego domu (wile rodziców się ze mną zgodzi, że mają w domu na co dzień akcje w stylu Niny i Tomka). Tym razem nie tylko dzieci pokażą, na co je stać.

Wizualnie komiks jest ciekawy. Ilustracje są ładne, momentami dość zabawne, a jednocześnie przyciągają wzrok, zachęcając do sięgania po niego.

„Komiksy są super! Diabełki. Siostrom wstęp wzbroniony. Tom 3” należy do jednej z ulubionych serii komiksów dzieci. My z przyjemności polecamy. Duża dawka śmiechu gwarantowana.Moja ocena - 10\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Egmont oraz FB Egmont PolskaKomiksy są super! Diabełki. Siostrom wstęp wzbroniony. Tom 3


1 komentarz: