czwartek, 31 marca 2022

Wydawnictwo Akurat Książka pt.: „Motocyklista bez uczuć” I.M. Darkss - Zapowiedź


On - pozbawiony wszelkich skrupułów i uczuć, kieruje się tylko chęcią zemsty. Ona - znalazła się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. A przynajmniej tak jej się wydawało. Prawda okaże się znacznie gorsza. „Motocyklista bez uczuć” I.M. Darkss to ociekająca testosteronem historia, która pokaże Wam, jak ostra i elektryzująca może być relacja hate-love! W księgarniach od 13 kwietnia!


Kira ma tylko jedno zadanie - uwieść wroga i przechwycić potrzebne klubowi motocyklowemu informacje. Wszystko się komplikuje, gdy zostaje świadkiem brutalnej bójki, podczas której grupa mężczyzn katuje nieznajomego. Kobieta postanawia zabrać mężczyznę do siebie i otoczyć opieką, aż ten nabierze sił.


Wspólnie spędzony czas bardzo zbliża ich do siebie, a przynajmniej tak uważa Kira. Wkrótce jednak dowie się, że jest jedynie częścią skrupulatnie przygotowanego planu Sedricka. Planu, w którym ona jest jedynie przynętą, nic nieznaczącym pionkiem. Czy nieświadoma niczego kobieta posłuży mu do zrealizowania zemsty?


I.M. Darkss – kryjąca się pod pseudonimem autorka z Warmii. Wieczna romantyczka, której trudno funkcjonować bez codziennej dawki cukru. Jej największym marzeniem jest rozpalać zmysły czytelników za pomocą emocji, które wprost ze swojego serca przelewa na papier. Pisze głównie romanse i powieści erotyczne, a zainteresowanie jej twórczością wciąż wzrasta. Część swoich prac publikuje w Internecie, gdzie cieszy się sympatią wielu użytkowników. Na początku tego roku wydała w wydawnictwie Akurat książkę „Ukochana mafiosa”.1 komentarz: