czwartek, 31 marca 2022

Wydawnictwo Akurat Książka pt.: „Buntownik” Ana Rose - Zapowiedź

 

Są grzesznymi buntownikami i dlatego są tak bardzo pociągający! Niegdyś wrogowie, później przyjaciele. Teraz relacje między Miltonem i Hunterem ponownie staną pod znakiem zapytania, a wszystko przez kobietę, która pojawi się na ich drodze. Co gorsze, będzie to siostra jednego z nich. „Buntownik”, kontynuacja serii „Grzeszni”, która wyszła spod pióra Any Rose, w księgarniach już od 20 kwietnia!


Milton, odwieczny wróg Huntera, staje się jednym z jego przyjaciół. Niestety, między bohaterami ponownie staje kobieta, siostra Huntera. Milton ma dylemat – czy ryzykować świetne relacje z dawnym wrogiem, czy też oddać się uczuciu, które rozwija się pomiędzy nim a Arią? Żadne z tych rozwiązań nie wydaje się być dobre.


Aria również mierzy się z myślami i uczuciami. Zostaje postawiona przed wyborem między dwoma pociągającymi ją mężczyznami. Nie wie, co ma zrobić – wybrać Asha, w którym podkochuje się od najmłodszych lat, czy też Miltona, do którego dopiero zaczyna coś czuć?


Sytuacja diametralnie się zmienia, kiedy pewnego dnia Milton decyduje się wyjechać z miasta. Po tym co zobaczył, nic nie jest w stanie dłużej go tam zatrzymać… Czy drogi tych dwojga jeszcze kiedykolwiek się skrzyżują?


Buntownik” to historia o przyjaźni, miłości i trudnych decyzjach – nieraz fatalnych – i ich konsekwencjach. To książka pełna scen namiętności i pasji. Bohaterowie Any Rose rozpalą wyobraźnię niejednej czytelniczki!


Ana Rose – polska autorka romansów pisząca pod pseudonimem. Jej pisarskim debiutem była wydana w 2018 roku powieść „Płonący lód. Nieczyste zagranie”. Dzięki pisaniu – jak sama przyznaje – może oderwać się od świata codziennego. “Buntownik” jest kontynuacją losów bohaterów książki „Arogant”, na które z niecierpliwością czekały polskie czytelniczki.

1 komentarz: