piątek, 14 stycznia 2022

Wydawnictwo Muza Książka pt.: „Ósma szansa na miłość” Annette Christie - Zapowiedź

 


Po koszmarnej próbie weselnego przyjęcia niedoszli państwo młodzi odwołują ślub, a następnego ranka… budzą się uwięzieni w pętli czasu. Razem. Czy ich przeznaczeniem jest przeżywanie najgorszego dnia w życiu wciąż od nowa? „Ósma szansa na miłość” to urocza komedia romantyczna, której fabuła nawiązuje do kultowego „Dnia Świstaka”. Annette Christie skłania czytelników do postawienia sobie pytania, jak sami by się zachowali, gdyby los podarował im drugą szansę i pozwolił jeszcze raz przeżyć ten sam dzień. „Ósma szansa na miłość” do księgarń trafi już 16 lutego!


Megan Givens i Tom Prescott są parą od kilkunastu lat – tworzą pozornie szczęśliwy związek, który przypieczętować ma ślub na pięknej wyspie San Juan. Jednak dwie wrogo do siebie nastawione rodziny, dziesięć wspólnych lat oraz zbyt wiele tajemnic sprawiają, że przygotowania ślubne wymykają się spod kontroli. Po koszmarnej próbie weselnego przyjęcia zakończonej awanturą para postanawia odwołać ślub. Następnego ranka oboje budzą się z poczuciem déjà vu i choć początkowo są przekonani, że poprzedni dzień był tylko sennym koszmarem, to z biegiem czasu uświadamiają sobie, że jako jedyni z gości weselnych stali się więźniami pętli czasu.


Zdeterminowani, by jak najszybciej się z niej wydostać, planują wypróbować kilka odmiennych scenariuszy, licząc, że któryś z nich okaże się skuteczny. Jakie przesłanie chce im przekazać wszechświat? Czy Megan i Tom wykorzystają kolejne szanse otrzymane od losu i zmienią bieg wydarzeń? I czy stać ich na rewizję swojego długotrwałego związku? Wreszcie co się stanie, jeśli w końcu nadejdzie dzień ślubu?


Ósma szansa na miłość” zachwyca nieszablonowym pomysłem fabularnym, mimo że sam w sobie nie jest on oryginalny. Trzeba jednak docenić, że Christie w pełni wykorzystała jego potencjał i pod przykrywką zabawnej, niezobowiązującej historii przemyciła w książce wartościowy przekaz.


2 komentarze: