piątek, 14 stycznia 2022

Wydawnictwo Akurat Książka pt.: „Niepokorna” Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara - Zapowiedź

 
Małgorzata Falkowska i Ewelina Nawara powracają z kontynuacją rozpalającej zmysły serii ,,Kingdom of Martagon”. Niepokorna księżniczka” to współczesna, pełna namiętności wersja baśni o Aladynie. Nie mamy tu jednak czułego ojca, lecz tyrana więżącego córkę w złotej klatce. Złodzieja zastępuje atrakcyjny ochroniarz, dla którego wierność wobec rodziny królewskiej stanowi najwyższą wartość. A księżniczka, choć pozornie posiada wszystko, marzy jedynie o wolności. Czy zakazane, ale prawdziwe uczucie rodzące się między kochankami wystarczy, by pokonać wszystkie dzielące ich przeszkody? Premiera Niepokornej księżniczki” już 2 lutego!

Jasmina Sabbagh zostaje odesłana do Martagonu, gdzie pod czujnym okiem księcia Williama ma pobierać nauki ogłady i etykiety niezbędne na dworze. Niepokorna następczyni tronu nie zamierza jednak podporządkować się woli ojca. Buntownicza natura kobiety przysparza jej wielu wrogów, lecz hardość Jasminy to w gruncie rzeczy maska, pod którą księżniczka skrywa przeszywającą tęsknotę za domem oraz lęk o swoją przyszłość. Niczego bowiem nie pragnie bardziej niż ucieczki od ciężaru, jaki niesie ze sobą władza.

Mason to oddany sługa rodziny królewskiej. Powierzone mu obowiązki wypełnia starannie i pieczołowicie. W życiu kieruje się rozumem i pragmatyzmem, nigdy nie dając ponieść się emocjom. Kiedy otrzyma rozkaz, by zapewnić bezpieczeństwo księżniczce z Benorii, nie będzie zdawał sobie sprawy, że to z pozoru rutynowe zadanie nieodwracalnie odmieni jego los.

Rozkwitające między Jasminą i Masonem pożądanie przerazi ich samych. To uczucie nie miało prawa się zrodzić. Księżniczka nie może przecież związać się z osobą niższego stanu. Ponadto ich przyszłość została zaplanowana już dawno temu, w dniu ich narodzin. W imię miłości kochankowie będą musieli podjąć odważne decyzje, od których nie będzie już odwrotu. Na szali ważą się bowiem nie tylko ich kariery, ale nawet życie. Niepokorna księżniczka” to trzecia z serii książek Kingdom of Martagon”. Poprzednio ukazały się Nieosiągalny” i Niedoskonały”.

Małgorzata Falkowska – rocznik 89, włocławianka od 12 lat na stałe mieszkająca w Toruniu. Żona, oligofrenopedagog i autorka (kolejność nieprzypadkowa). Mówiąc o sobie jako o pisarce używa określenia „skoczek”, ponieważ na koncie ma komedie, romanse, kryminał, New Adult, a nawet bajkę dla dzieci. Nie boi się literackich eksperymentów, bo jak mówi: WSZYSTKO JEST DLA LUDZI. „Niepokorna” to jej kolejny duet i pewnie nie ostatni, bo pisanie w parze to dla niej świetna zabawa.

Ewelina Nawara – urodzona w 1991, od kilku lat mieszka w deszczowej Anglii, ale pochodzi z pięknego Krakowa. Żona, mama dwóch córek, mól książkowy i blogerka. Zadebiutowała powieścią „Melodia serc” i dzięki tej książce zakochała się w pisaniu. Lubi stawiać przed sobą kolejne wyzwania, podjęła się więc próby publikacji swoich

2 komentarze: