niedziela, 16 stycznia 2022

Wydawnictwo Media Service Zawada Książeczka pt.: "Psi Patrol Ekipa na 102! 39 Ktoś wzywał pieski?” - Recenzja

 

Zapraszam na opinię o książeczce z zadaniami pt.: „Psi Patrol Ekipa na 102! 39 Ktoś wzywał pieski?”, jaką otrzymałam od Wydawnictwa Media Service Zawada.


Książeczka jest ze zdaniami. Każde jest inne, w wykonywaniu każdego towarzyszą bohaterowie bajki Psi Patrol. Znajdziemy takie, w których będzie ćwiczyć pisanie albo liczeniem, a także takie gdzie należy coś narysować lub dorysować, i wiele więcej. Część zadań jest dość łatwa, inne wymagają skupienia lub pomocy. To wszystko sprawia, że wypełnianie książeczki nie znudzi się szybko, a dziecko będzie się rozwijało w różnych dziedzinach.

Wizualnie książeczka według mnie jest ładna. Jej strony są kolorowe, a obrazki na nich ciekawe. To wszystko przyciąga wzrok i zachęca do rozwiązywania zadań.

Do książeczki dołączone są naklejki. Część z nich potrzebna jest, aby wykonać zadania, resztę dziecko może wykorzystać, jak tylko chce.

„Psi Patrol Ekipa na 102! 39 Ktoś wzywał pieski?” to ciekawy pomysł na prezent dla małych fanów Psiego Patrolu. Polecam.


Moja ocena – 9\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Media Service Zawada.

Książeczkę znajdziecie na stronie Książeczki Bajeczki.2 komentarze: