piątek, 7 stycznia 2022

Wydawnictwo Egmont Komiks pt.: „Minecraft. Tom 3” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję komiksu pt.: „Minecraft. Tom 3”, który otrzymałam od Wydawnictwa Egmont.


Recenzję tomu 1 znajdziecie tu https://anka8661.blogspot.com/2020/11/wydawnictwo-egmont-komiks-pt-minecraft.html

Recenzję tomu 2 znajdziecie tu https://anka8661.blogspot.com/2021/08/wydawnictwo-egmont-komiks-pt-minecraft.htmlCandace, Evan, Grace, Tobi i Tyler odkrywają pewien portal, który przenosi ich do pewnego miejsca. Jest to nowy zakątek Netheru, wcześniej nieodkryty. Wiedzą, że czekają na nich nowe niebezpieczeństwa, jednak nie są przerażeni, w końcu jest z nimi Grace specjalistka od Netheru. Nikt jednak nie bierze pod uwagę, że dla niej to również nieodkryty teren, a to jak wiele wiary w nią mają przyjaciele, zaczyna ją przytłaczać. Czy sprosta wymaganiom? Jak potoczą się losy grupy przyjaciół w świecie Minecraft?

To już trzeci tom z serii, na którą Ksawery czeka z wielką niecierpliwością. Oczywiście przeczytany od razu, kiedy tylko odkrył, że dotarł do domu (co w wykonaniu mojego syna nie jest normą). Ponieważ dwa pierwsze tomy bardzo mu się podobały, oczekiwanie miała niemałe. Po przeczytaniu stwierdził, że komiks zdecydowanie sobie z nimi poradził. Według syna był ciekawy, wciągające i spodoba się każdemu, kto uwielbia Minecraft jak on.

Ilustracje są ładne, kolorowe, przyciągają wzrok i zachęcają do poznania treści.

„Minecraft. Tom 3” to komiks, który będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla wszystkich fanów Minecraft. Polecamy.Moja ocena – 10\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Egmont oraz FB Egmont PolskaMinecraft. Tom 3

4 komentarze: