niedziela, 12 grudnia 2021

Wydawnictwo NieZwykłe Książka pt.: "Korepetytor” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Korepetytor”, którą otrzymałam od Wydawnictwa NieZwykłego.Isabella wraz z przyjaciółką wybierają cię na imprezę urodzinom, a w drodze na nią wstępują do sklepu erotycznego. Spotykają tam pewnego mężczyznę, który później odwozi je na miejsce. Co prawda Isabelli ten pomysł nie do końca się podobał, jednak nie miała wielkiego wyjścia, przyjaciółka się uparła. Impreza nie była uda, nie dość, że się upiła, to jakimś cudem jej ojciec (policjant) się dowiedział, gdzie jest. Policja zrobiła najazd, część ludzi została aresztowana, na dodatek zrobiło się niemałe zamieszanie o narkotyki, a kolega, w którym się podkochiwała, został oskarżony o handel nimi.
W domu ma wielkie problemy i nie ważne, że ma dziewiętnaście lat. Jednak to jeszcze nie koniec, okazuje się, że w gabinecie ojca jest prokurator Jason Hogan zajmujący się sprawą handlu narkotykami i jest to mężczyzna z sex-shopu. Na dodatek znajomi są na nią wściekli, a także zaczyna jej grozić niebezpieczeństwo. Isabella oraz Jason zaczynają spędzać z sobą czas, a on pokazuje swoje drugie oblicze i to zupełnie inne niż można by się domyślić. Ostry seks, przesuwanie własnych granic, namiętność ciężka do okiełznania. Zaczyna ich łączyć coś, co zdecydowanie nie powinno, a jeśli ktoś się o tym dowie, będą mieli problemy. Czy utrzymają to w tajemnicy? Co tak naprawdę ich połączy? Jak zakończy się sprawa z handlem narkotykami?

Zacznę od tego, że to nie jest książka dla „grzecznych” i wstydliwych ludzi. Jest w niej wątek BDSM i naprawdę dużo seksu. Osobiście lubię takie książki, więc mnie się podobała, jednak trzeba to brać pod uwagę. Czy zatem książka to tylko to? Zdecydowanie nie. Mamy przemyt narkotyku, związek ze sporą różnicą wieku, groźby i wiele więcej. Historia przypadła mi do gustu, była ciekawa i bardzo gorąca. Książkę czytało się dość szybko.

Bohaterowie dość dobrze wykreowani.
Isabella jest młodą kobietą, która jest córką policjanta. Studiuje prawo, chociaż tak naprawdę wcale jej to nie interesuje.
Jason to mężczyzna władczy, bezkompromisowy, a momentami miałam wrażenie, że troszkę zagubiony.

„Korepetytor” to książka, która mnie się podobała, a zakończenie sprawiło, że nie mogę się doczekać kolejnego tomu. Polecam.


Moja ocena – 8\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo NieZwykłe oraz na FB 


Korepetytor

2 komentarze: