czwartek, 30 grudnia 2021

Moi Dziadkowie Książka pt.: „Jak rosnę. Książka zapisków z mojego dzieciństwa” - Recenzja

 

Zapraszam na opinie o książce pt.: „Jak rosnę. Książka zapisków z mojego dzieciństwa”, jaką otrzymałam od strony Moi Dziadkowie.
Książek dla dzieci, w których zapisujemy wspomnienia, jest wiele. Większość jednak to pierwszy rok lub pierwsze trzy lata życia. Osobiście pierwszy raz spotykam się z książką, w której zapisujemy wspomnienia od urodzenia aż po dorosłość czy ukończenie magicznych 18 lat.

To aż 132 strony a na nich wiele miejsca na różnorodne zapiski. Są uwzględnione ważne daty (np. pierwszy dzień w szkole), chwile, które warto zapamiętać i wiele więcej. Początkowo książkę wypełniają rodzice, później dzieci samodzielnie.

Oprócz spisanych wspomnień, w książce jest również miejsce na zdjęcia. Po latach dziecko zobaczy, jak się zmieniało, jak rosło, a także wróci wspomnieniami do ważnych zdarzeń czy osób w ich życiu.

Wizualnie książka jest bardzo ładna. Okładka jest gruba i solidna, utrzymana w zielono – żółtych kolorach. Strony są ozdobione rysunkami oraz zdjęciami. Całość wyszła naprawdę ciekawie.

Moim zdaniem książka pt.: „Jak rosnę. Książka zapisków z mojego dzieciństwa” to będzie cudowna pamiątka dla dziecka, którą będzie mógł pokazać swoim dzieciom, a nawet wnukom. Dzięki niej ważne wydarzenia nie zostaną zapomniane. Polecam.


Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Moi Dziadkowie oraz na FB


Jak rosnę. Książka zapisków z mojego dzieciństwa

3 komentarze: