niedziela, 26 grudnia 2021

Moi dziadkowie Gra Jak to wtedy było? - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję gry „Jak to wtedy było?”, którą otrzymałam od strony Moi Dziadkowie.Szykujemy plansze, rozdajemy pionki, tasujemy karty i z niebieskich rozdajemy każdemu graczowi pięć, a różowe odkładamy na bok (pytaniami tak, aby nie były widoczne). Kiedy mamy to zrobione pora zacząć grę.
Zadaniem graczy jest opowiedzenie historii związanej z daną kartą.

Zasady gry są banalne, a pozwolę sobie stwierdzić, że to jedna z lepszych gier, jakie zagościła w naszym domu (a wiecie, że jest ich niemało). To gra, z którą doskonale się bawimy, wracamy do własnych wspomnień, a także odkrywamy przed dziećmi świat sprzed lat. To wspólnie spędzony czas z rodziną, a najciekawiej jest, kiedy gramy w większym gronie, a udział biorą babcie, dziadkowie, ciocie i wujkowie.

Elementy są nie tylko wysokiej jakości, ale również przyciągające wzrok. Na kartach ilustracje jak żywe, zdecydowanie wszystko wygląda na nich tak jak kiedyś, co jest wielkim plusem.

„Jak to wtedy było?” to gra, w którą warto zainwestować, będzie ciekawym pomysłem na rodzinne spotkania, a także prezentem np. na zbliżający się dzień babci i dziadka. My z wielką przyjemnością polecamy.

Moja ocena – 10\10Serdecznie zapraszam na stronę Moi dziadkowie oraz na FBJak to wtedy było?

4 komentarze: