środa, 3 listopada 2021

Wydawnictwo Wilga Książka pt.: „Na100latki, czyli jak przetrwać mając naście lat” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Na100latki, czyli jak przetrwać mając naście lat”, jaką otrzymałam od Wydawnictwa Wilga.
Życie nastolatka nie jest łatwe, co prawda, kiedy już to przebrniemy, tamte problemy nas śmieszą, jednak kiedyś były dla nas straszne. Pierwsza miłość, narkotyki, przyjaźnie, dorastanie w „stadzie”, zmiany, jakie zachodzą w naszym ciele i wiele więcej. Książka jest bardzo bogata w informacje, a jednocześnie napisana ciekawie i z dużą dawką humoru. Pokazuje, że dojrzewanie może być proste i przyjemne.

Format jest mniejszy, dzięki temu książkę można zabrać poza dom i czytać praktycznie w każdym miejscu, kiedy tylko znajdziemy chwilę czasu.

Wizualnie jest ciekawa. Różna czcionka o różnej wielkości, ramki, komiksy – to wszystko sprawia, że z chęcią się po nią sięga.

Książka jest podzielona na aż osiemnaście części. Dzięki temu dużo łatwiej coś w niej znaleźć.

„Na100latki, czyli jak przetrwać mając naście lat” to poradnik, który warto podarować nastoletniemu dziecku, a także samemu przeczytać, żeby przypomnieć sobie jak to było i spojrzeć na dziecko łagodniejszym okiem. Polecam.


Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Wilga oraz na FB


Na100latki, czyli jakprzetrwać mając naście lat

4 komentarze: