piątek, 5 listopada 2021

Wydawnictwo NieZwykłe Książka pt.: "Złączeni przeszłością” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Złączeni przeszłością”, którą otrzymałam od Wydawnictwa NieZwykłego.

Książka pt.: „Złączeni przeszłością” to siódmy tom z cyklu Born in Blood Mafia Chronicles .

Tom 1 to książka pt.: „Złączeni honorem”.

Tom 2 to książka pt.: „Złączeni Obowiązkiem”.

Tom 3 to książka pt.: „Złączeni nienawiścią”.

Tom 4 to książka pt.: „Złączeni pokusą”.

Tom 5 to książka pt.: „Złączeni zemstą”.

Tom 6 to książka pt.: „Złączeni miłością


Dante człowiek, który został, wychowywany na Capo, miał być wierny, stawiać mafię na pierwszym miejscu, być bezwzględnym dla wrogów i zdrajców. Zazwyczaj taki był, jednak zdarzyły się sytuacje, kiedy nie postawił mafii na pierwszym miejscu. Pierwszą był moment, kiedy jego siostra miała wyjść za mąż, za człowieka okrutnego i bezwzględnego, człowieka, który nie miał żadnych hamulców. Wiedział, że jeśli trafi w jego ręce, on ją zniszczy. Nie mógł to tego dopuścić i kiedy nadarzyła się sytuacja, w której mógł sprawić, że problem zniknie, zrobił to. Dla siostry zdradził mafię po raz pierwszy, lecz nie ostatni. Stało się tak pięć razy i choć to nie były łatwe decyzje, wiedział, że inaczej by nie potrafił. Czy aby na pewno? Kto był jeszcze ważniejszy od mafii? Co takiego się stało, że nie mafię postawił na pierwszym miejscu?

„Złączeni przeszłością” to siódmy tom z serii, którą zdecydowanie lubię. Wracamy tu zdarzeń, które poznaliśmy w innych tomach, poznajemy całą historię Dantego i nie będę ukrywać, że było to naprawdę ciekawe. Z przyjemnością przypomniałam sobie historię Dantego i Valentiny, ale również inne zdarzenia, które czytałam z perspektywy innych bohaterów.

Zarówno Valentinę, jak i Dantego poznałam już sporo wcześniej. Jednak nie będę ukrywać, że poznając całą ich historię, szczególnie co do Dantego trochę zmieniłam zdanie na bardziej pozytywne.

„Złączeni przeszłością” mnie się podobała i z przyjemnością polecam.Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo NieZwykłe oraz na FB


Złączeni przeszłością

4 komentarze: