czwartek, 4 listopada 2021

Wydawnictwo Jedność Książka pt.: „Mania klikania” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Mania klikania”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Jedność.
Żyjemy w czasach kiedy korzystamy z internetu na każdym kroku – w pracy, szkole, a także w domu. Co by się stało, gdyby tak choć przez jeden dzień nie było takiej możliwości? O tym przekonała się pewna rodzinka z książki i choć początki niebyły łatwe, szczególnie dla co niektórych domowników, babcia i córka znalazły sposoby, aby ten dzień okazał się całkiem sympatyczny. Na jakie?

Niedawno sama miałam sytuacje, że nie działało Wi-fi przez prawie całą dobę. Co prawda u mnie nikt tego tak bardzo nie przeżywał, jednak okazało się to dużym problemem i nie chodzi mi tu o granie czy oglądanie jakichś filmów. Córka miała problem z odrobieniem lekcji, ponieważ w 8 klasie zazwyczaj musi korzystać z internetu (niestety nauczyciele wymagają więcej, niż mają w książkach, a że teraz wszystko jest w sieci, nie kupuje się encyklopedii itp.). Sama zresztą też nie mogłam nic wstawić, co wiązało się z poślizgiem w terminach, jakie mam na wstawienie recenzji.

Wracając do książki nam przypadła do gustu. Historia ciekawa, wciągająca, a przy tym bardzo realistyczna. Podczas czytania dostarcza sporą dawkę śmiechu.

Tekstu w książce jest niezbyt dużo, za to są duże, niebanalne ilustracje adekwatne do treści. Zdecydowanie przyciągają wzrok i zachęcają do sięgania po książkę.

Okładka jest twarda i solidna. Dzięki niej książka nie zniszczy się zbyt szybko.

„Mania klikania” to ciekawa książka z realistyczną historią i ciekawymi ilustracjami. Polecam.


Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Jedność oraz na FB


Mania klikania

4 komentarze: