środa, 3 listopada 2021

Wydawnictwo Egmont Komiks pt.: „Smerfy i świat emocji. Smerf, który wszystko uważał za niesprawiedliwe. Tom 5” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję komiksu pt.: „Smerfy i świat emocji. Smerf, który wszystko uważał za niesprawiedliwe. Tom 5”, jaki otrzymałam od Wydawnictwa Egmont.
Był pewien Smerf, który nigdy nie był zadowolony, a wszystko, co się działo, wszelkie zasady, nakazy i zakazy uważał za niesprawiedliwe. No bo gdzie tu sprawiedliwość, jeśli tylko Papa Smerf nosi brodę? Dlaczego niby nie może być wszystko dokładnie tak, jak on by chciał? Wszyscy mają problemy z tym Smerfem, na szczęście Papa Smerf wkracza do akcji. Co zrobi? Czy Smerf zrozumie, że nie inni też mają prawo głosu?

Komiks jest kolejnym tomem z serii, która pomaga małym czytelnikom zrozumieć emocje. Tym razem poznajemy niesprawiedliwość i jej różne oblicza. Historia, jaką w nim przeczytamy, będzie doskonałym początkiem rozmowy na ten temat.

Ilustracje ładne, przyciągające wzrok i zachęcające do poznania treści.

„Smerfy i świat emocji. Smerf, który wszystko uważał za niesprawiedliwe. Tom 5” to nie tylko ciekawy, ale również bardzo wartościowy komiks. Polecam.


Moja ocena – 10\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Egmont oraz FB Egmont Polska


Smerfy i świat emocji. Smerf, który wszystko uważał za niesprawiedliwe. Tom 5

4 komentarze: