sobota, 23 października 2021

Wydawnictwo Lucky Książka pt.: "Pokusa dotyku” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Pokusa dotyku”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Lucky.Książka pt.: „Pokusa dotyku” to drugi tom.

Tom pierwszy to książka pt.: „Zapach grzechu”.


Natán i Leila znali się dłuższy czas, a nawet kiedyś ona się w nim kochała. Zakpił sobie z dziewczyny, przespał się z jej kuzynką, a młodzieńcza miłość Leili zmieniła się w nienawiść do Natána. On również nie darzy jej ciepłymi uczuciami. Jednak wie, w jakiej rodzinie żyje i chociaż wcale nie podoba mu się plan ojca, zgadza się. Ma się ustatkować, na dodatek to Leila ma zostać jego żoną. Kobieta, kiedy tylko się dowiaduje, że nie tylko zostanie wydana za mąż czy jej się to podoba, czy nie jest wściekła. Na dodatek nikt jej nic wcześniej nie powiedział, a o wszystkim dowiaduje się w obecności Natána.
Chociaż żadne z nich tego nie chciało, tak naprawdę żadne nie ma prawda głosu. Rodziny Mafijne, do których należą żądzą się własnymi prawami, a oni muszą się do nich dostosować. Mają dwa wyjścia albo się dogadają, albo pozabijają. Jedyne co ich łączy poza nienawiścią to silna namiętność, jednak kobieta nie zamierza jej ulec.
Leila nie zamierza być grzeczna i pokorna, Natán zamierza utemperować młodą żonę. Któremu się uda? Okazuje się, że ślub nie był tylko ze względu na interesy, a Leili grozi niebezpieczeństwo. Jakie? Czy to małżeństwo może się udać?

Książka pt.: „Zapach grzechu” podobała mi się, jednak ta mnie zachwyciła. Tym razem poznajemy historię Natán, który nie jest już małym chłopcem, a dorosłym mężczyzną. Historia ciekawa, wciągająca, a momentami zaskakująca. Czytało się ją bardzo szybko. Ja nie byłam w stanie się od niej oderwać, musiałam poznać od razu całość. Pełna namiętności, sekretów, niebezpieczeństwa, mafijnych porachunków. Akcja dość dynamiczna, z ciekawymi zwrotami.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani.
Leila jest młodą kobietą z charakterkiem. Pomimo sytuacji, z której nie widzi wyjścia, nie zamierza się podawać, a wręcz przeciwnie, zamierza dać przyszłemu mężowi ostro popalić. Z jednej strony odważna, silna, zbuntowana, z drugiej potrzebująca miłości, wsparcia, zrozumienia. To bohaterka, którą zdecydowanie polubiłam.
Natán z małego, słodkiego chłopca stał się mężczyzną, który lubi dobrze się zabawić i nie zawsze jest odpowiedzialny. Prowadzi kluby nocne, lubi w nich imprezować przy dobrym alkoholu i z chętnymi na niego panienkami. Jego ojciec nie jest zadowolony, z tego, co robi, a ślub ma być jakąś formą udowodnienia, że potrafi być odpowiedzialny. Jest mężczyzną seksownym, władczym, uparty, czasem impulsywny, a przy tym opiekuńczym. Ślub z Leilą pomału go zmienia i mnie ta zmiana mnie się podobała.

„Pokusa dotyku” jest książką którą bardzo mi się podobała i którą z przyjemnością polecam.


Moja ocena 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę  Wydawnictwo Lucky oraz na FB


Pokusa dotyku

5 komentarzy:

 1. Nie czytałam pierwszej części, ale już wiem, że muszę nadrobić tę zaległość i przeczytać obie części😊

  OdpowiedzUsuń
 2. 1tim mnie zaciekawił z chęcią sięgnę po drugi

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczna książka przepełniona emocjami.Jestem bardzo nią zaintrygowana,już wpisuję na listę do przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. po tej opini panie na pewno książkę chętnie przeczytają

  OdpowiedzUsuń