piątek, 29 października 2021

Wydawnictwo Lipstick Books Książka pt.: "Klub Pani M” - Recenzja

 

Zapraszam na opinię o książce pt.: „Klub Pani M”, jaką otrzymałam od Wydawnictwa Lipstick Books.


Książka pt.: „Klub Pani M” to drugi tom.

Tom pierwszy to książka pt.: „Klub Pana G”.

Życie Mileny w ostatnim czasie bardzo się zmieniło. Zakończyła małżeństwo z Adamem, dla którego była darmową nianią, kucharką i sprzątaczką. Również jej związek z Gabrielem się skończył i to wcale nie w delikatny sposób. Teraz jest panią własnego życia, zamieszkała z mamą i pomimo że nie może do końca zapomnieć o swoim kochanku, jest w miarę szczęśliwa.
Niestety życie postanawia jej nie rozpieszczać. Kobieta traci pracę, jej mama zostaje poważnie chora i wymaga specjalistycznej opieki, która niemało kosztuje. Dlatego, kiedy do Mileny przychodzi przyjaciółka z propozycją prowadzenia klubu podobnego do tego Gabriela, nie waha się długo. To dla niej nie tylko możliwość zarobienia pieniędzy potrzebnych na zapewnienie mamie opieki, ale również możliwość stworzenia czegoś samodzielnie. Ten klub ma spełniać najskrytsze marzenia kobiet, to one mają być najważniejsze. Czy Milena odniesie sukces? Czy klub spełni jej oczekiwania?
W życiu kobiety ponownie pojawia się Gabriel, a także pewien tajemniczy pisarz. Czego będzie chciał Gabriel? Kim jest pisarz? Czy kobieta odnajdzie szczęście?

Mnie osobiście drugi tom bardziej się podobała. Znalazłam w niej więcej akcji i jej zwrotów. Tak jak tom pierwszy, tak i ten jest erotykiem i to dość mocny, dlatego na pewno nie jest to książka dla każdego. Dużo seksu, dużo przemyśleń na ten temat, szczegółowych opisów itp., a jednocześnie historia kobiety, która całkowicie zmieniła swoje życie, a z szarej myszki stała się kobietą zmysłową i odważną. Mnie książka przypadła do gustu, uważam, że była ciekawa, a podczas czytania towarzyszyły mi emocje.

Milena bardzo się zmieniła już w poprzednim tomie. Stała się kobietą mającą własne zdanie, silną, odważną, znającą swoją wartość, swoje potrzeby seksualne i niewstydząca się ich. Jednocześnie jest opiekuńcza w stosunku do matki, dla której potrafi zrobić bardzo dużo. W tym tomie bardziej ją lubiłam niż w pierwszym.

„Klub Pani M” to książka, którą polecam, jednak nie dla wszystkich. Sięgając po nią, trzeba brać pod uwagę, że jest mocnym erotykiem.


Moja ocena – 8\10


Serdecznie zapraszam na stronę Foksal gdzie znajdziemy książki Wydawnictwa Lipstick Books, a także na FB Lipstick Books


Klub Pani M

4 komentarze: