czwartek, 28 października 2021

Wydawnictwo Jaguar Książka pt.: "Kiedy spadnie pierwszy śnieg" Beaty Majewskiej - Zapowiedź

 

Najnowsza powieść autorki znakomicie przyjętego cyklu Zapomnij, że istniałem oraz dylogii obyczajowej

Kim dla Ciebie jestem?


Kiedy spadnie pierwszy śnieg

Beata Majewska
Wiek: dla dorosłych

Premiera: 10 listopada

Kategoria: romans

ISBN: 978-83-8266-023-4


Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Format: 140x210

Liczba stron: 344

Cena: 39,90

Los chce dać Hance i Kajetanowi kolejną szansę na miłość, ale każde z nich przeszło tak wiele…

Ona z odzysku, on po przejściach. Hanka i Kajetan oboje poturbowani przez partnerów, ona bardziej, ale to Kaj nie umie, a może nie chce, odmrozić swojego serca. Nieufny, zraniony, pełen podejrzliwości wobec kobiet, zaszył się na odludziu i czeka nie wiedzieć na co, podczas gdy ślepy los właśnie ofiarował mu wielką szansę.


Oboje mają swoją gorzką przeszłość, sekrety i tajemnice, niektóre bolesne, inne wstydliwe. Czy pierwszy śnieg, który idealną bielą, pokryje wszystko wokół, również im przyniesie nowy początek? Kiedyś serce Kaja musi odtajać, przecież nieustannie bije, a Hania, jak mało kto, zasłużyła na szczęście.

Nowe życie, nowy dzień, nowa czysta karta. Poznajcie Hankę i Kajetana.


Czy zdecydują się zaufać ponownie?

A może lęk przed zranieniem okaże się silniejszy?

Beata Majewska – (publikowała również pod pseudonimem Augusta Docher) polska pisarka, stworzyła kilkanaście poczytnych powieści dla płci pięknej i przepięknej.

Na koncie ma zarówno bestsellerowe romanse obyczajowe, np. Konkurs na żonę, jak i historie New Adult, chociażby świetnie przyjętą serię: Najlepszy powód, by żyć czy powieść Cała ja. W Wydawnictwie Jaguar opublikowała bestsellerową trylogię Zapomnij, że istniałem, Pamiętaj, że byłam, Obiecaj, że wrócisz oraz jej uzupełnienie Powiedz, że zostaniesz dedykowane dorosłym czytelnikom oraz dylogię Kim dla ciebie jestem?/Jesteś dla mnie wszystkim. Prywatnie kocha swoją szaloną rodzinkę, włącznie z synową, wnuczkami oraz psem Hugonem, uwielbia prace w ogrodzie, dalekie podróże, pobyty nad Morzem Czarnym i Rumunię, a to wszystko zawsze w towarzystwie dobrej książki.


4 komentarze: