środa, 27 października 2021

Wydawnictwo HarperCollins Polska Seria Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle - Recenzja

 Zapraszam na recenzję książek z serii „Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle”, jakie otrzymałam od Wydawnictwa HarperKids.
Do recenzji otrzymałam dwie książeczki z serii:

1. Kolorowy autobus. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle

2. Zwierzęta w podróży. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzlePierwsze Puzzle jest nowością Wydawnictwa HarperKids należącą do serii Akademia mądrego dziecka. W każdej znajdziemy proste wyrazy oraz duże puzzle, które wyciąga się ze strony. Dzięki tym książeczką dziecko nauczy się nowych słów, pozna ich znaczenia, a także będzie ćwiczył małe rączki. Wraz z książeczką pt.: „Zwierzęta w podróży. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle” pozna wiele ciekawych zwierząt, natomiast z książeczką pt.: „Kolorowy autobus. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle” m.in. pojazdy oraz kolory.

Wizualnie książeczki są bardzo ładne. Realistyczne, a przy tym niezbyt trudne rysunki oraz żywe kolory, przyciągają wzrok i zachęcają do sięgania po książkę.

Książeczki są kartonowe, z grubymi stronami i zaokrąglonymi rogami. Dzięki temu są bezpieczne dla maluszków.

Moim zdaniem „Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle” to wspaniałe i wartościowe książeczki, które bawią i uczą. Z przyjemnością polecam.


Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Egmont gdzie kupicie książki wydawnictwa HarperKids oraz na FB KsiążkoSfera HarperKids


Kolorowy autobus. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle


Zwierzęta w podróży. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle

5 komentarzy:

 1. Fantastyczne piękne kolorowe książeczki

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo polecam te książki dostaliśmy je w prezencie od siostry, książki były strzałem w dziesiątkę tak jak kardigan dla dziewczynki który też był w prezencie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastycznie opracowane książeczki dla naszych małych urwisków :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dzieci się ucieszą z fajnych książeczek

  OdpowiedzUsuń