środa, 19 maja 2021

Wydawnictwo Muza Książka pt.: "Ring" - ZAPOWIEDŹ

 


Alice Morse jest w ciąży. Jakby tego było mało, właśnie rozstała się z chłopakiem, którego przyłapała w łóżku z inną. Zrozpaczona postanawia pojechać do Bruna –  swojego przyrodniego brata. Niestety po drodze ma wypadek - jej samochód dachuje, a ona zostaje uwięziona w środku. Na szczęście znajduje ją Carter – zawodowy bokser. Mężczyzna dzwoni po pogotowie i zostawia dziewczynę w rękach ratowników. Nie może jednak zapomnieć o pięknej zielonookiej nieznajomej. Alice wychodzi ze szpitala i zamieszkuje u brata. W jej myślach również często gości tajemniczy wybawiciel. Nie ma pojęcia, że mężczyzna mieszka przy tej samej ulicy…


Kiedy Alice dochodzi do siebie, Bruno – jej brat, również bokser – przygotowuje się do walki. Dziewczyna nie wie jednak, że chłopak jest szantażowany. Jeśli nie przegra pojedynku będzie mu groziło poważne niebezpieczeństwo. W dzień walki dochodzi do tragedii, która na zawsze zmieni życie Alice, Cartera i Bruna.


Czy Carter wróci jeszcze kiedyś na ring? Czy Alice dojdzie do siebie po traumatycznych wydarzeniach? Czy mroczne sekrety sprzed lat przeszkodzą im w walce o wspólną przyszłość, czy wręcz przeciwnie – jeszcze bardziej ich do siebie zbliżą?


Już 16 czerwca poznacie odpowiedzi na te pytania!


5 komentarzy: