czwartek, 18 lutego 2021

Wydawnictwo Zielona Sowa Książka pt.: „Miłość" - Recenzja

 

Zapraszam na opinię o książce pt.: „Miłość”, jaką otrzymałam od Wydawnictwa Zielona Sowa.
Tosia mieszka w domu, w którym wszyscy się kochają, zawsze są razem, a jeden na drugiego może liczyć (w szczególności dzieci na rodziców). Kiedy zbliża się pierwszy dzień w przedszkolu, dziewczynka boi się, że tam jej nie dosięgnie miłość. Mama tłumaczy dziewczynce, że miłość jest jak bardzo długi sznurek, który niezależnie jak daleko jesteśmy od siebie, łączy kochające się osoby. Dziewczynka nie do końca wierzy w to, co powiedziała mama. Boi się rozstania i pierwszego dnia w przedszkolu gdzie zostanie sama. Jaki ukarze się ten dzień? Czy miłość tam z nią była?

W książce znajdziemy wspaniałą historię pokazującą dziecku, że miłość, jaką otrzymuje, od bliskich osób nie znika, kiedy jesteśmy od niej daleko, że zawsze jest z nami. Pokazuje pierwszy dzień w przedszkolu, który jest krokiem w stronę dorosłości, samodzielności.

Ilustracje cudowne, duże, dość realistyczne. Zdecydowanie przyciągają wzrok i zachęcają dziecko do sięgania po książkę.

Tekstu jest niedużo, jest ciekawy i zrozumiały.

„Miłość” to książka, którą warto podarować dziecku, które ma przed sobą rozstanie z nami, a także pierwszy dzień w przedszkolu. Poznając historię Tosi, zobaczy, jak może być fajnie, a jednocześnie dowie się, że miłość pozostanie zawsze przy nim. Polecam.Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Zielona Sowa oraz na FB


Miłość

7 komentarzy:

 1. Kolorowr obrazkisuper przyciagna uwage czytelnika

  OdpowiedzUsuń
 2. Super książeczka i pouczająca

  OdpowiedzUsuń
 3. Super książka dla dzieci na prezent i nie tylko

  OdpowiedzUsuń
 4. Wartościowa książeczka dla naszych milusińskich, trzeba ją mieć w swojej biblioteczce.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczna książka dla naszych urwisków :) Pamiętam pierwsze dni w przedszkolu moich dzieci,niestety było płaczliwie.A potem już bardzo chętnie chodziły :)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajna książka z nauką dla dzieci

  OdpowiedzUsuń