niedziela, 28 lutego 2021

Wydawnictwo Wilga Książka pt.: ”Malamander" - Recenzja

 

Zapraszam na opinię o książce pt.: „Malamander”, jaką otrzymałam od Wydawnictwa Wilga.
Herbert pracuje w biurze rzeczy znalezionych i kiedy pewnego dnia przychodzi do niego Violetta, jest zaskoczony jej prośbą. Dziewczynka szuka rodziców, którzy zaginęli w dziwnych okolicznościach. Dwanaście lat wcześniej, dokładnie w tym hotelu, w którym pracuje chłopiec, zniknęli, zostały po nich tylko buty oraz kartkę z tajemniczym wizerunkiem. Dziewczynka wierzy, że dzięki pomocy Huberta odnajdzie rodziców. Jednak nic nie jest łatwe, grozi im wielkie niebezpieczeństwo, a jedna odkryta tajemnica powoduje pojawienie się kilku nowych. Jakie odkryją tajemnice? Jakie niebezpieczeństwo im grozi? Czy dowiedzą się, co się stało z rodzicami dziewczynki?

Książka czytała Amelka i bardzo jej się podobała. Historia ciekawa, momentami mroczna, pełna zagadek, zwrotów akcji, nieprzewidywalna. Córka nie mogła się od książki oderwać, a kiedy dotarła, do ostatniej strony stwierdziła, że już chce kontynuację.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani, dający się lubić. Córce w szczególności przypadł do gustu chłopiec, który był dość tajemniczy.

„Malamander” to książka, która zabiera dziecko we wspaniałą przygodę pełną tajemnic. Córce bardzo się podobała i z przyjemnością polecamy.
Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Wilga oraz na FB


Malamander

6 komentarzy:

 1. Ciekawa książeczka , cos dla córki

  OdpowiedzUsuń
 2. Super książka dla nastolatki

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak corce podobała się książka to musi być ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno przypadnie do gustu mlodym czytelnikom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczna książka z dużą dawką tajemnic,z magią.Spodoba się naszej czytelniczej młodzieży :

  OdpowiedzUsuń