poniedziałek, 28 września 2020

Wydawnictwo NieZwykłe Książka pt.: "Reaper's Legacy" Joanna Wylde - ZAPOWIEDŹ

 


Drugi tom jednej z najbardziej znanych zagranicznych serii motocyklowych!

Osiem lat temu Sophie oddała swoje serce i dziewictwo Zachowi Barrettowi. Jednak tamta noc nie była ani romantyczna, ani przepełniona miłością. W ogóle była czymś, czego Sophie nawet nie mogła sobie wyobrazić, ponieważ nakrył ich Ruger – przybrany brat Zacha. Dziewczyna nigdy wcześniej nie czuła się tak upokorzona.

Jakby tego było mało, Sophie zaszła wtedy w ciążę. Urodziła ślicznego chłopczyka – Noaha. Zach nie stanął na wysokości zadania i kobieta została z synem sama. Jej codzienna walka o godne życie stała się prawdziwą mordęgą.

Jednak w jej życiu jest jeszcze ktoś. Kiedy Ruger odkrywa, że Sophie z Noahem mieszkają w jakiejś dziurze i skrajnej biedzie, postanawia zabrać ich do bezpiecznego miejsca.

Sophie ma bujną wyobraźnię, lecz z pewnością nie przyszłoby jej do głowy, że znajdzie się wśród niebezpiecznych motocyklistów. Ale najgorsze jest to, co kobieta czuje do aroganckiego i wiecznie wkurzonego na nią Rugera. To, co zawsze do niego czuła…

9 komentarzy:

 1. Kolejna premiera i seria którą trzeba przeczytac

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna zapowiedź nowej premiery :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet mnie zaciekawiła Dagmara Krajewska

  OdpowiedzUsuń
 4. Warto zapoznać się z tymi pozycjami książkowymi

  OdpowiedzUsuń
 5. To czekam z niecierpliwością na książkę

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolejny tom z serii motocyklowej zapowiada się bardzo intrygująco :) Czekam z niecierpliwością na premierę,jeszcze tydzień :)

  OdpowiedzUsuń
 7. zapowiada sie fajna książka dla pań

  OdpowiedzUsuń