piątek, 29 listopada 2019

Wydawnictwo Jaguar Książka pt.: „First Last Night" - OPINIA


Zapraszam na opinię o książce pt.: „First last night”, jaką otrzymałam od Wydawnictwa Jaguar.
Książka pt.: „First last night” jest trzecim tomem z serii. Recenzję poprzednich tomów znajdziecie:

First Last Look - 

https://anka8661.blogspot.com/2019/04/wydawnictwo-jaguar-ksiazka-pt-first.html


First Last Kiss - 

https://anka8661.blogspot.com/2019/08/wydawnictwo-jaguar-ksiazka-pt-first.html

Tate straciła brata, nie może sobie dać z tym rady, chce poznać prawdę o jego śmierci, zapomnieć. Nie jest to jednak takie proste. Każda uliczka, w jaką trafia, okazuje się ślepa, a jednorazowe przygody z mężczyznami dają zapomnienie tylko na chwilę.
Trevor nie jest dumny ze swojej przeszłości. Nie chce do niej wracać, jednocześnie wie, że to właśnie ona zaważy na jego dalszym życiu, jego relacji z Tate. Czuje się winny, ale czy naprawdę był?
Tate i Trevor spędzają wspólną noc, wspaniałą noc. Mężczyzna nie ma zamiaru jednak jej powtarzać, chce być blisko niej, a jednocześnie nie chce się z nią wiązać, mimo że coraz więcej do niej czuje. Skrywana tajemnica nie pozwala mu. Wie, że jeśli prawda wyjdzie na jaw, starci ją, mocno zrani, a tego chce uniknąć. Tylko czy się da?
Czy Tate pozna prawdę o śmierci brata? Jaką tajemnicę ukrywa Trevor? Czy będą dla siebie kimś więcej niż tylko przyjaciółmi?

Historia ciekawa, wciągająca, a momentami mocno zaskakująca.

Bohaterowie ciekawi, wyraźni. Historię przeżywa się razem z nimi. Zdecydowanie dają się lubić. Tate z pozoru twarda i niedostępna tak naprawdę jest delikatna, nieumiejąca poradzić sobie z przeszłością. Trevor jest pełen poczucia winy, co nie pozwala mu związać się z dziewczyną. Nie widzi możliwości szczęśliwego zakończenia, rozwiązania sytuacji tak, aby mogli być razem.

W książce znajdziemy również bohaterów z poprzednich tomów, co bardzo mi się podoba. Z przyjemnością przeczytałam co nieco o tym, co dzieje się o Emery i Dylana oraz Elle i Luke.

„First last night” to książka, z którą spędziłam wspaniałe godziny. To bohaterowie, którym mocno kibicowała. To historia, którą śledziłam z wielkim zainteresowaniem. Moim zdaniem zdecydowanie warto ją przeczytać i z przyjemnością polecam.
Moja ocena – 10\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Jaguar oraz na FB.


10 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa aż się chce przeczytac

  OdpowiedzUsuń
 2. Recenzja brzmi ciekawie i warto sięgnąć po tę książkę, bo na pewno pozostawi po sobie wrażeń moc!

  OdpowiedzUsuń
 3. Z pewnością i poprzednie tomy z serii wciągają a ten również należy do tych które przyciągają uwagę ja bym po nią sięgał z przyjemnością Dagmara Krajewska

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa, na pewno warto ją przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyglada bardzo zachęcająco

  OdpowiedzUsuń
 6. Historia opisana w książce jest bardzo interesująca. Chętnie bym poznała te losy bohaterów, którzy skradli twoje serce

  OdpowiedzUsuń
 7. Tytuł książki przypomina mi fajną piosenkę :)

  OdpowiedzUsuń