piątek, 4 października 2019

Wydawnictwo NieZwykłe Książka pt.: "Ian. Twój osobisty trener podrywu” - OPINIA


Zapraszam na opinię o książce pt.: „Ian. Twój osobisty trener podrywu”, jaką otrzymałam od Wydawnictwa NieZwykłego.

Książka pt.: „Ian. Twój osobisty trener podrywu” to 1 tom serii Skrzydłowi.


Ian kiedyś był gwiazdą sportu, zachwycali się nim wszyscy, jednak wystarczyła jedna kontuzja, by stracił wszystko i musiał znaleźć inne cele w życiu. Ian i Lex są przyjaciółmi, współlokatorami i prowadzą własny biznes, ale nie taki zwykły. Są „terenami podrywu”, sprawiają, że dziewczyny zdobywają chłopaków, o których marzą od dawna (uczą ich jak podrywać, udają ich partnerów, wzbudzają zazdrość i wymarzonych chłopakach). Jednak do momentu spotkania pozostaje tajemnicą, kto kryje się za firmą, a dziewczyny podpisują klauzurę poufności.
Blake jest nową współlokatorką Gabi – dziewczyny, która dla Lana jest jak siostra, a jak się później okazuje, również jego nową klientką. Dziewczyna jest typem sportowca, „chłopaczary” i dlatego zdobycie jej wymarzonego chłopaka – przyjaciela od bardzo dawna, nie jest takie proste. Na dodatek Iena i Blake zaczyna coraz bardziej do siebie ciągnąć, jednak chłopak nie może się z nią umówić, podstawowa zasada Skrzydłowych to nie umawianie się z klientkami. Czy Blake zdobędzie swojego wymarzonego chłopaka, a może wcale już go nie chce? Jaką tajemnice skrywa? Czy Ian znajdzie wyjście z sytuacji? Czy będą razem?

Bohaterowie zdecydowanie na plus.
Blake zdobyła moją sympatię dość szybko. Z jednej strony „nieporadna”, z drugiem z dość dużym charakterkiem. Jej chłopięcy strój ma swoje przyczyny, dość traumatyczne, a mimo to nie poddaje się, stara się zmienić.
Ien to tym casanowy, mający każdą dziewczynę, jaką chce, a jednocześnie niepróbujący stworzyć nic stałego. Skrzydłowych założył z myślą o pomocy dziewczyną, które tak naprawdę, same nigdy by nie zdobyły wymarzonych chłopaków.

Historia zdecydowanie mnie wciągnęła i to do tego stopnia, że oba tomy przeczytałam w jeden dzień (i dość spory kawałek nocy). Wywołuje dość dużo emocji, zaciekawia, nie pozwala się oderwać od książki.

Mnie zdecydowanie książka się podobała. Czas z nią był bardzo przyjemny. Z przyjemnością polecam.


Moja ocena – 10\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwa NieZwykłego oraz na FB.

Książkę pt.: „Ian. Twój osobisty trener podrywu” znajdziecie TU.

11 komentarzy:

 1. Za duzo dobrych ksiazek za malo czasu na czytanie

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka z ciekawą historią idealna na jesienne wieczory Dagmara Krajewska

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi zachęcająco w sam raz na coraz zimniejsze wieczory

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejna książka do kolekcji

  OdpowiedzUsuń
 5. O roszę kariera karierą aż tu los zapowiada nam zdarzenia niekontrolowane,sport,kontuzja,własna firma,podryw,super się zapowiada.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale tu dużo ciekawych książek... szkoda że nie mam tyle kasy, by je wszystkie kupić i przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 7. Lekka,wciągająca książka,taką to tylko się czyta z samą przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuń
 8. na pewno panie chętnie książkę przeczytają

  OdpowiedzUsuń