czwartek, 13 stycznia 2022

Wydawnictwo Novae Res Książka pt.: "The Introverts” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „The Introverts”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Novae Res.

Hope nie jest typową nastolatką, nie lubi być w centrum zainteresowania, nie chodzi na imprezy, stroni od towarzystwa. Za to uwielbia czytać książki, oglądać seriale i być po prostu sama z sobą. Tak naprawdę czuje się szczęśliwa, kiedy nikt nic od niej nie chce, nie wymaga. Co prawda miała przyjaciół, nie wielu, ale byli, dopóki nie stało się coś strasznego, dopóki się nie zawiodła, nie przestała im ufać.
W życiu Hope jednak nadejdą zmiany, a wszystko się zaczyna, od można by pomyśleć, niewinnego zadania z muzyki. W parach mają wykonać projekt, a jej partnerem zostaje nowy uczeń Aiden. Wspólnie spędzony czas sprawia, że zaczynają się lubić i coraz chętniej spędzają wspólnie czas. Jak potoczy się ta znajomość?

Zacznę od tego, że książka była czytana przez Amelkę (w końcu to literatura młodzieżowa) i to jej oczami powstaje recenzja. Książka jej się podobała, była nie tylko ciekawa i wciągająca, ale również dość realistyczna. To historia o młodych ludziach, ich codzienności i problemach, z jakimi się muszą zmierzyć (w szczególności, jeśli są bardzo nieśmiali, wręcz wycofani).

Główną bohaterką jest Hope, młoda dziewczyna, która jest bardzo nieśmiała. Amelka stwierdziła, że ją polubiła, a momentami miała ochotę po prostu przytulić.

„The Introverts” to ciekawa propozycja dla młodzieży, którą z przyjemnością polecamy.Moja ocena – 9\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Novae Res oraz na FB


The Introverts

3 komentarze: