sobota, 4 grudnia 2021

Wydawnictwo Wilga Książka pt.: ”Krok po Kroku. Hania i Staś poznają świat. Wspaniały prezent.”

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Krok po Kroku. Hania i Staś poznają świat. Wspaniały prezent.”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Wilga.


Hania i Staś są rodzeństwem, które codziennie odkrywają świat, ucząc się czegoś nowego. W poznawaniu towarzyszą im rodzice.
W książce pt.: „Krok po Kroku. Hania i Staś poznają świat. Wspaniały prezent” poznamy cztery historie z rodzeństwem w roli głównej. Każde inne, ciekawe, wciągające, a przy tym pokazujące, że nie tylko otrzymywanie prezentów jest przyjemne.Tekst jest ciekawy, napisany pod dziecko. Zachęca to do jego słuchania.Strony w książeczce są sztywne, kartonowe, dość grube. Takie rozwiązanie sprawia, że nie zniszczą się szybko, a także są bezpieczne dla małych czytelników.


Ilustracje w książce są śliczne, duże, adekwatne do treści. Zdecydowanie przyciągają wzrok i zachęcają do sięgania po nią.Moim zdaniem książeczka pt.: „Krok po Kroku. Hania i Staś poznają świat. Wspaniały prezent” to ciekawa propozycja dla młodszych dzieci. Wraz z Hanią i Stasiem będą się nie tylko doskonale bawić, ale również dowiedzą się wartościowych rzeczy. Polecam.Moja ocena – 9\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Wilga oraz na FB 

3 komentarze: