poniedziałek, 27 grudnia 2021

Wydawnictwo NieZwykłe Książka pt.: „Wierne serca” -Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Wierne serca”, jaką otrzymałam od Wydawnictwa NieZwykłego.Książka pt.: „Wierne serca” to piąty tom cyklu Bellomo.

Tom pierwszy to książka pt.: „Rozdarte serce”.

Tom drugi to książka pt.: „Podstępne serce”.

Tom trzeci to książka pt.: „Nietykalne serce”.

Tom czwarty to książka pt.: „Zdradzone serce”.Pora na ostateczne starcie, na wojnę, której nie da się już uniknąć. Nie będzie łatwo, jednak nie mają wyjścia, nikt nie jest bezpieczny, dopóki, to wszystko się nie skończy. Vito i Vivienne, Salvatore i Zoia, Silvia i Payton oraz Giovanna i Robert – mają przed sobą ciężki czas, tym bardziej że Robert jest w więzieniu. Każde z nich ma własne zadanie, od którego wiele zależy. Czy uda się ostatecznie pokonać wrogów? Czy wszyscy wyjdą z tego cało? Czy plany zostaną zrealizowane?

Książkę czytamy oczami wszystkich bohaterów, co nie będę ukrywać, trochę mnie zaskoczyło. Bałam się, że nie do końca zda to egzamin, że takie „przeskakiwanie” spowoduje zamęt. Nic bardziej mylnego. Autorka tak wszystko poprowadziła, że nie było żadnego chaosu. Tom piąty jest zakończeniem serii. Książka była ciekawa i wciągająca, osobiście nie mogłam się od niej oderwać. Akcja dość szybka, z zaskakującymi zwrotami. Podczas czytania towarzyszyło mi wiele emocji, a pewna sytuacja spowodował, że nie potrafiłam powstrzymać łez.

Bohaterowie tak jak w poprzednich tomach byli doskonale wykreowani, a swoim zachowaniem wywoływały emocje.

Cykl Bellomo bardzo mi się podobał i ciężko mi się rozstać z jego bohaterami. Z wielką przyjemnością polecam wszystkie pięć tomów.

Moja ocena – 10\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo NieZwykłe oraz na FB


Wierne serca

4 komentarze: