piątek, 31 grudnia 2021

Wydawnictwo Egmont Komiks pt.: „Mój pierwszy komiks 5+. Pan Borsuk i Pani Lisica. Rozgardiasz. Tom 2” - Recenzja

Zapraszam na recenzję komiksu pt.: „Mój pierwszy komiks 5+. Pan Borsuk i Pani Lisica. Rozgardiasz. Tom 2”, który otrzymałam od Wydawnictwa Egmont.


Przed Borkiem, Szperaczkiem i Różą wielkie zmiany. Ich rodzice postanawiają zamieszkać we wspólnej norce i choć dzieciom wcale się to nie podoba, tak robią. Od teraz liski i borsuki mają żyć w zgodzie, jednak maluchy często się nie zgadzają. Jak wpłynie na nich ta zmiana? Czy uda im się dogadać? Czy stworzą wspólnie szczęśliwą rodzinę?

Historia w komiksie jest prosta, a przy tym naprawdę ciekawa i dość wartościowa. Komiks będzie doskonałym pomysłem do przeczytania przed rozmową z dzieckiem, w którego życiu mają nadejść zmiany podobne do tych u Borsuków i Lisków.

Wizualnie komiks jest bardzo ładny. Znajdziemy w nim niebanalne, ładne, przyciągające wzrok ilustracje, które zdecydowanie zachęcają do poznania treści.

Okładka twarda i solidna, dzięki niej książka nie zniszczy się szybko.

„Mój pierwszy komiks 5+. Pan Borsuk i Pani Lisica. Rozgardiasz. Tom 2” to ciekawa propozycja dla dzieci już od piątego roku życia. My polecamy.


Moja ocena – 9\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Egmont  oraz na FB


Mój pierwszy komiks 5+. Pan Borsuk i Pani Lisica. Rozgardiasz. Tom 2


5 komentarzy:

  1. Dzięki za recenzje, staram się jak najczęściej czytać książki dziecku:) Jeżeli chodzi jednak o prezenty dla dzieci to książeczki nie zawsze są najlepszym zakupem. Ja w tym roku postawiłem na takie akcesoria jak wanienka dla lalki

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczny komiks dla naszych urwisków :)

    OdpowiedzUsuń