poniedziałek, 29 listopada 2021

Wydawnictwo Novae Res Książka pt.: "Teraz mogę wszystko" - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Teraz mogę wszystko”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Novae Res.

Mady zaczyna nowy etap w swoim życiu. Ma trzydzieści lat, uroczą córeczkę i nieudane małżeństwo za sobą. Nie zamierza zbyt długo ubolewać nad tym, co się nie udało, za to zamierza zacząć myśleć o sobie, spełniać własne marzenia. W pierwszej kolejności postanawia zrobić coś, o czym już dawno marzyła – tatuaż. Dzięki przyjaciółce trafia do najlepszego tatuażysty w mieście i na tyle podoba się jej jego dzieło, że wcale nie zamierza kończyć na jednym. Teraz sama decyduje o sobie, można by pomyśleć, że w końcu jest szczęśliwa. Jednak w jej życie wkracza tęsknota za kimś bliskim, kimś z kim można porozmawiać, przytulić się, podzielić się smutkami i radościami. Coraz więcej zaczyna łączyć ją z Ozym, a jednocześnie poznaje pewnego biznesmena, z którym zawiera układ. Co ich połączy? Jaki układ? Kogo wybierze Mady? Kim jest tajemniczy biznesmen?
Czy kobieta odnajdzie jeszcze miłość?

W książce poznałam historię pewnej kobiety, która zaczyna wszystko od nowa, ma własne plany, marzenia i zamierza je zrealizować. Książka była ciekawa i dość wciągająca, momentami zabawna, momentami poruszająca. Podobało mi się i dość dobrze się bawiłam podczas jej czytania.

Mady jest trzydziestoletnią rozwódką, mamą małej Cheryl, którą bardzo kocha. Córka jest dla niej najważniejsza, jednak zamierza zawalczyć również o siebie. To kobieta z charakterem, mająca własne zdanie, marzenia, które zamierza zacząć spełniać. Czasem trochę impulsywna, jednak ogólnie sympatyczna, dająca się lubić.
Nie mogę pominąć małej Cheryl, która zdecydowanie skradła moje serce. Ta czterolatka zachowywała się jak prawdziwa dama, co niejednokrotnie było bardzo zabawne.
Dwóch męskich bohaterów musicie poznać sami. Zdradzę tylko tyle, że byli zupełnie inni, a jak się okazało, łączyło ich bardzo dużo.

„Teraz mogę wszystko” to ciekawa propozycja na leniwe popołudnie pokazująca, że rozwód wcale nie musi być końcem, a wręcz przeciwnie. Polecam.


Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Novae Res oraz na FB


Teraz mogę wszystko


4 komentarze: