czwartek, 18 listopada 2021

Wydawnictwo NieZwykłe Książka pt.: „Bezczelny prezes” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Bezczelny prezes”, którą otrzymałam od Wydawnictwa NieZwykłego.Olga odnosi wiele sukcesów w pracy. Wyjazd do Krakowa i objęcie stanowiska kierowniczego miało być kolejnym, niestety w ostatniej chwili dowiaduje się, że nie ona, a syn nowego współwłaściciela je dostał. Na dodatek nadal ma wyjechać tam do pracy tylko na niższym stanowisku. Kobieta czuje się rozczarowana, w szczególności, że pewien projekt miał być tylko jej, a teraz nie wiadomo jak to będzie. Nie zamierza jednak się poddać, już nie raz musiała walczyć o swoje, zamierza i teraz.
Robert, nowy szef, od samego początku ją denerwuje. Jest bezczelny, wręcz chamski i ani myśli pozwolić jej na jakieś decyzje. Mężczyzna przyzwyczajony do tego, że zawsze dostaje to, czego chce, nie zamierza tym razem odpuszczać. Tym bardziej że ktoś kopie pod nim dołki, a on zaczyna podejrzewać o to nową współpracownicę.
Niestety nie tylko w pracy Olga ma problemy. Również w życiu osobistym nie dzieje się tak jakby sobie tego życzyła. Jej siostra wpadła w toksyczny związek, a ona nie potrafi jej przekonać, aby pozwoliła sobie pomóc. Na dodatek do Krakowa przyjeżdża za nią mężczyzna, który był jej klientem, jednak chciał być kimś dużo więcej.
Zarówno Olga, jak i Robert nie mieli w planach zbliżać się do siebie. Jednak praktycznie od pierwszego spotkania czuć było między nimi chemie, a im bliżej się poznają, tym namiętność jest silniejsza. Czy zaryzykują i zrobią krok do przodu? Czy Olga osiągnie sukces w Krakowie? Kto zagraża Robertowi? Kim tak naprawdę jest nowy szef Olgi?

Historia, jaką przeczytałam w książce, podobała mi się. Była ciekawa, wciągająca, pełna namiętności, gorących scen, a jednocześnie tajemnic, niedopowiedzeń, niebezpieczeństw. To historia o miłości, o trudnym dzieciństwie, które wpływa na dorosłe życie, o próbach pomocy najbliższym. Akcja dość szybka, w szczególności pod sam koniec, z wieloma zwrotami. Podczas czytania wywoływała wiele uczuć, momentami wielki uśmiech na twarzy, momentami nutę strachu, a czasami wypieki na policzkach. To jedna z tych książek, które czyta się szybko, z którymi nie da się nudzić.

Bohaterowie dość ciekawi, dobrze wykreowani.
Olga jest kobietą silną, zdecydowaną, umiejącą zawalczyć o siebie i o to, w co wierzy. To kobieta z mocnym charakterem, ostrym językiem i własnym zdaniem. Osobiście ją polubiłam.
Robert jest mężczyzną tajemniczym, seksownym, a przy tym pewnym siebie, wręcz bezczelnym. Początkowo dość mało o nim wiemy, a im bliżej go poznawałam, tym bardziej zaczynałam lubić.

„Bezczelny prezes” to gorąca książka, z którą nie dało się nudzić. Mnie się podobała i z przyjemnością polecam. Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo NieZwykłe oraz na FB


Bezczelny prezes

4 komentarze: