wtorek, 16 listopada 2021

Wydawnictwo Lucky Książka pt.: "Smak pożądania" - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Smak pożądania”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Lucky.Julia wyjechała z rodzinnego kraju do Irlandii gdzie mieszka i studiuje prawo, a jednocześnie pracuje w restauracji. Przyjaźni się ze swoimi współlokatorkami i wraz z nimi zamierza wyjechać na cudowną wycieczkę gdzie, będą zwiedzać Zieloną Wyspę. Niestety jej przyjaciółki nie bardzo się dogadują i chociaż do tej pory udawało się jakoś załagodzić spory, nadchodzi moment, gdy jedna z nich ma dość i wyprowadza się. Od teraz Julia będzie mieszkać tylko z Vivian, choć i ona uważa, że ta czasami przesadza. Kiedy obie tracą pracę Vivian, znajduje im możliwość pracy, jaki kelnerki na bankiecie, niestety na miejscu okazuje się, że one nie są w pracy, a są gośćmi. Na dodatek kobieta nie rozumie pretensji Juli, stwierdza, żeby nie marudziła tylko, się bawiła.
To właśnie na tym bankiecie po raz pierwszy Julia spotyka Vincenta i chociaż myśli, że nigdy więcej się nie spotkają, życie mile ją zaskakuje. Pierwsze spotkanie, niewinne uśmiechy, spacer i miłość, która bardzo szybko rodzi się między nimi. Kobieta jest bardzo szczęśliwa, jednak po pewnym czasie zaczynają ją zastanawiać pewne zachowania mężczyzny. Jakie tajemnice skrywa Vincent? Jak to wpłynie na ich relacje? Czy ich miłość będzie na tyle silna, aby pokonać przeciwności?

Historia, jaką przeczytałam w książce, była ciekawa, wciągająca, pełna namiętności, miłości, tajemnic, zdrad i wiele więcej. Z tą książką nie dało się nudzić, mnie bardzo się podobała, a podczas czytania towarzyszyło mi wiele emocji.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani.
Julia jest młodą studentką prawa z planami i marzeniami. Niestety życie mocno je weryfikuje, a ona staje przed wieloma wyborami. To bohaterka odważna, mająca własne zasady, bezinteresowna. Osobiście ją polubiłam.
Vincent jest bohaterem seksownym, a przy tym tajemniczym. Tak naprawdę nie da się go ocenić, nie poznając jego motywów, jego historii. Były momenty, kiedy zdecydowanie go lubiłam, ale również takie, kiedy miałam ochotę mocno nim potrząsnąć.

„Smak pożądania” to książka, z którą nie dało się nudzić. Z przyjemnością polecam.


Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę  Wydawnictwo  Lucky oraz na FB 


Smak pożądania

4 komentarze: