poniedziałek, 15 listopada 2021

Wydawnictwo Jaguar Książka pt.: „Don't Hate Me” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Don't Hate Me”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Jaguar.Książka pt.: „Don't Hate Me” to drugi tom z serii Don't love me.

Tom pierwszy to książka pt.: „Don't love me”.


Kenzie i Lyall to już przeszłość, oboje próbują o sobie zapomnieć, dla żadnego nie jest to łatwe. Mężczyzna wie, że zawinił, że to tylko jego wina, że ją mocno zranił i zamierza zrobić wszystko, aby już nigdy nie musiała go oglądać. Zresztą Kenzie nie zamierza dopuścić do sytuacji, w której mogliby się spotkać. Zamierza skupić się na nauce i to robi jednak do czasu. Kiedy dostaje ofertę, od Theodory Henderson wie, że to dla jej kariery wielka szansa. Tym bardziej że sprawy w jej rodzinnym domu troszkę się zmieniły i teraz może wyjechać bez wyrzutów sumienia. Po namyśle zgadza się wyjechać na Grecką wyspę i pracować przy renowacji hotelu.
Zarówno z Theodory, jak i z innymi pracownikami dogaduje się świetnie i cieszy się, że zgodziła się przyjechać. Nadchodzi jednak dzień, w którym jej szefowa musi wyjechać w pilnej sprawie, a jej miejsce zajmuje Lyall. Żadne z nich nie wiedziało o obecności tego drugiego. Czy wspólna praca zbliży ich do siebie? Czy wyjaśnią sobie wszystko? Czy istnieje szansa, aby Lyall otrzymał wybaczenie?

Pierwszy tom zdecydowanie mi się podobał, nie mogłam się doczekać kontynuacji i miała co do niej wiele oczekiwań. Nie zawiodłam się ani troszkę. Historia była ciekawa i wciągająca, podczas czytania towarzyszyło mi wiele różnorodnych emocji, przeżywałam wszystko wspólnie z bohaterami.

Bohaterowie troszkę się zmienili, jednak pozostali dobrze wykreowani.
Kenzie zaczęła myśleć również o sobie, nie tylko o siostrach i tacie. Nadal im pomagała, jednocześnie spełniając również własne marzenia. To bohaterka, którą bardzo polubiłam.
Lyall nie potrafi sobie przebaczyć, tego, co zrobił, czuje się winny i to zarówno względem Kenzie, jak i pewnej dziewczyny. W tym tomie poznajemy go dokładniej i niejednokrotnie było mi to bardzo szkoda. To bohater, który popełnił błędy, jednak wini się również za coś, czego nie zrobił.

Książka pt.: „Don't Hate Me” zdecydowanie mi się podobała, a zakończenie sprawiło, że już nie mogę się doczekać tomu trzeciego. Polecam.


Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Jaguar oraz na FB


Don't Hate Me


4 komentarze: