poniedziałek, 15 listopada 2021

Pomysł na prezent z Avon - Zestaw Lash Genius

 

Pora na kolejny post z pomysłami na prezent z Avon.
Kolejną moją propozycją jest Zestaw Lash Genius.


W skład zestawu wchodzi:

  • Tusz Geniusz 5 w 1 Blackest Black (7 ml)

  • Konturówka do oczu Blackest Black (0,28 g)

  • Płyn micelarny (200 ml)

Trochę informacji o zestawie z strony Avon:

3-elementowy zestaw kosmetyków do makijażu oczu i jego bezpiecznego dla skóry usunięcia.

Marzysz o tuszu do rzęs, którego możesz śmiało określić mianem „Genialny!”? Daj nam kilka chwil i przekonaj się, że ten kosmetyk potrafi wszystko, czego oczekujesz od tuszu idealnego! Jego wielozadaniowa szczoteczka z włoskami o różnej długości pozwala na precyzyjną aplikację aż do samej linii rzęs. Tusz Geniusz 5 w 1 to głęboki kolor i większa objętość, perfekcyjne rozdzielenie, a przy tym uniesienie i wydłużenie rzęs – 5 efektów, zero kompromisów!

Płyn micelarny Avon z serii Nutra Effects pozwoli ci szybko i skutecznie usunąć makijaż, dbając jednocześnie o odpowiednie nawilżenie cery. Jego lekka formuła nie uczula, pozostawiając cerę bez podrażnień i rozszerzonych porów. Przy pomocy płynu micelarnego Avon bezpiecznie usuniesz również makijaż z okolic ust i oczu – nawet, jeżeli nosisz szkła kontaktowe.

Uniwersalna i wygodna w aplikacji konturówka do oczu pozwoli ci subtelnie podrasować zarówno makijaż do pracy, jak i ten bardziej wieczorowy. Specjalna skuwka z temperówką sprawia, że kredka do oczu jest zawsze idealnie naostrzona i nie rozmazuje się, co pozwoli ci rysować precyzyjne linie bez tracenia czasu na korekty.”


Serdecznie zapraszam na stronę Joseph - Modna Plus Size gdzie zamówicie ubrania oraz kosmetyki i inne produkty Avon.

4 komentarze: