czwartek, 11 listopada 2021

Wydawnictwo Insignis Książka pt.: „Mery Majka” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Mery Majka”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Insignis.Mery Majka to młoda dziewczyna z wieloma marzeniami i planami na życie. Pomimo młodego wieku wie, że aby osiągnąć sukces musi na niego zapracować i zamierza zrobić wszystko, aby się udało. Rozwija swoje pasje, występuje „gdzie się da”, działa w internecie. Nie zawsze wszystko idzie po jej myśli, czasem ponosi porażki. Nie pomaga hejt ze strony rówieśników, a także dorastanie i pierwsze miłości. Czy spełni swoje marzenia?

Zacznę od tego, że książka jest przeznaczona dla nastolatków i nie czarujmy się, to co im się podoba, nie zawsze spełni oczekiwania osób dorosłych. Moja recenzja jest oczami nastoletniej córki i jej się ona zdecydowanie podobał. Czytała ją z dużym zaciekawieniem, a gdy dotarła do ostatniej strony, stwierdziła, że była ciekawa i wciągająca.

Główną bohaterkę poznajemy jako 12-latkę i wraz z nią dorastamy. Jest dziewczynką, którą zmieniła się na przestrzeni tych lat, jednak cały czas dążyła do spełnienia marzeń. Jest bohaterką, którą da się lubić.

Pewnie jako osoba czytająca wiele książek znalazłabym w niej niejeden minus, jednak nie ja mam być jej odbiorcą. Córka uważa książkę za wartą przeczytania, tak więc polecamy, oczywiście nastoletnim czytelnikom, które jeszcze nie mają wielkich wymagań :)

Moja ocena – 8\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwa Insignis oraz na FB


Mery Majka

4 komentarze: