czwartek, 25 listopada 2021

Wydawnictwo HarperCollins Polska Książka pt.: „Bing. Wodne czary-mary” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Bing. Wodne czary-mary”, którą otrzymałam od Wydawnictwa HarperKids.W książeczce znajdziemy niezbyt długą bajeczkę o Bingu. Historia jest ciekawa, wciągająca, doskonale dostosowana do maluchów.


Strony są kartonowe, dość grube i solidne, z zaokrąglonymi rogami. To wszystko sprawia, że są bezpieczne dla dziecka, a także posłużą dłuższy czas.


Do książeczki dołączony jest magiczny pisak. Wystarczy do niego nalać wody (co nie stanowi większego problemu) i zaczyna się wspaniała zabawa w kolorowanie. W miejsca, które były białe zmieniają się w kolorowe, zaczynają pojawiać się wspaniałe elementy, które wraz z pozostałą częścią ilustracji tworzą spójną całość.


Bing. Wodne czary-mary” to wspaniały pomysł na prezent dla małych fanów Bing. Dostaną nie tylko książeczkę do czytania, ale również do kolorowania i to w sposób niebrudzący niczego. Z przyjemnością polecam.


Moja ocena – 9\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Egmont gdzie kupicie książki wydawnictwa HarperKids oraz na FB KsiążkoSfera HarperKidsBing. Wodne czary-mary

4 komentarze: