wtorek, 9 listopada 2021

Wydawnictwo Babaryba Książka pt.: „Moja wielka rodzina. Czyli dokąd sięgają nasze korzenie i czy przeszłość ma wpływ na przyszłość” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Moja wielka rodzina. Czyli dokąd sięgają nasze korzenie i czy przeszłość ma wpływ na przyszłość”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Babaryba.
Rodzina – najważniejsze osoby w naszym życiu, niezależnie od tego ile mamy lat. Różnie to bywa, czasem mamy kontakt tylko z najbliższymi, czasem przy rodzinnym stole zasiada kilka pokoleń. Jednak niezależnie od tego, jak jest w naszym domu, warto dowiedzieć się co nieco również o swoich przodkach, a doskonałym pretekstem do tego jest drzewo genealogiczne.

W książce wraz z pewnym rodzeństwem tworzymy ich drzewo genealogiczne, a przy tym dowiemy się wielu ciekawych rzeczy. Poznamy znaczenie słów związanych z rodziną, przodkami itp. i wiele więcej. To bardzo przydatna i wartościowa pozycja dla dzieci po przeczytaniu której z przyjemnością zabierze się do tworzenia własnego drzewa genealogicznego.

Wizualnie książka zachwyca. Niezbyt duża ilość tekstu, za to ciekawe, ładne i duże ilustracje. To wszystko przyciąga wzrok i zachęca do sięgania po nią.

Książka posiada twardą i solidną okładkę, dzięki której posłuży długi czas.

„Moja wielka rodzina. Czyli dokąd sięgają nasze korzenie i czy przeszłość ma wpływ na przyszłość” to wspaniała pozycja dla dzieci, którą zdecydowanie warto dołączyć do domowej biblioteczki. Zdecydowanie polecam.


Moja ocena – 10\10


Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Babaryba oraz na FB


Moja wielka rodzina. Czyli dokąd sięgają nasze korzenie i czy przeszłość ma wpływ na przyszłość

4 komentarze: