piątek, 19 listopada 2021

Wydawnictwo Akurat Książka pt.: „Zniewalający opiekun” Kristen Ashley - ZAPOWIEDŹ

 

Niebezpieczny świat zorganizowanej przestępczości, kobieta z talentem do pakowania się w tarapaty i nieziemsko seksowny agent, który zrobi wszystko, by rozkochać w sobie córkę szefa kartelu narkotykowego. Oto nowa odsłona bestsellerowej serii „Rock Chick”. Kristen Ashley po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzynią łączenia sensacyjnej fabuły z wątkiem miłosnym. „Zniewalający opiekun” do księgarń trafi już 8 grudnia.


Sadie Townsend ciężko pracowała na swój przydomek Księżniczki Lodu. Jej ojciec, obecnie odsiadujący wyrok w więzieniu, budzący postrach całego Denver boss narkotykowy, przez lata kontrolował każdy aspekt życia córki. Dorastając u boku przestępcy, Sadie nauczyła się wystarczająco dużo, by nie pozwolić sobie w kaszę dmuchać. Ale pewnej nocy za sprawą krążącego w jej żyłach alkoholu nieopatrznie ujawnia swoje prawdziwe oblicze działającemu pod przykrywką agentowi DEA, który prowadzi śledztwo w sprawie jej ojca. Przystojny Hector Chavez nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć zamierzony cel. Kiedy więc na horyzoncie pojawia się urocza i wrażliwa Sadie, seksowny detektyw jest zdeterminowany, by zdobyć serce córki szefa kartelu narkotykowego.Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem i ich drogi się rozchodzą. Sadie znów ukrywa się pod maską oziębłości i niedostępności, a Hector popełnia błąd, łudząc się, że dziewczyna sama do niego przyjdzie. Wkrótce dochodzi do tragedii, a Sadie zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo. Dręczony wyrzutami sumienia Hector wspólnie z przyjaciółmi zamierza naprawić to, co wcześniej zepsuł. Nie daruje sobie, jeśli dziewczynie coś się stanie przez to, że zostawił samą na pastwę walczących o władzę w kartelu popleczników jej ojca.


Zniewalający opiekun” to kolejny tom bestsellerowej serii „Rock Chick”, która niezmiennie zachwyca czytelniczki na całym świecie. Stworzona przez Kristen Ashley historia dostarcza nam mnóstwo emocji. Pożądanie, dynamiczna akcja oraz grupa przyjaciół, którzy mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji, to znaki rozpoznawcze serii „Rock Chick”. W książce powracają bohaterowie dobrze znani z poprzednich tomów, ale „Zniewalający opiekun”, podobnie jak każda część tego cyklu, stanowi osobną całość i można go czytać bez znajomości poprzednich tomów.


Kristen Ashley – urodzona w Stanach Zjednoczonych autorka bestsellerów „New York Timesa”. Od zawsze pragnęła pisać książki. Swobodnie porusza się w różnych gatunkach literackich. Jest autorką ponad sześćdziesięciu powieści, w tym znakomicie przyjętych przez zagraniczne i polskie czytelniczki serii „Dream Man” oraz „Rock Chick”.


4 komentarze: