wtorek, 2 listopada 2021

Wydawnictwo Akurat Książka pt.: „Świąteczne namiętności” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Świąteczne namiętności”, którą otrzymałam od Wydawnictwa Akurat.W książce znajdziemy zbiór dziecięciu opowiadań. Napisane przez takie autorki jak Paulina Świst, Anna Wolf, Kinga Litkowiec, K.C. Hiddenstorm, Magdalena Winnicka, Patrycja Strzałkowska, J.B. Grajda, Agata Suchocka, Edyta Folwarska, Charlotte Mils. W większości doskonale mi znane dlatego z zaciekawieniem sięgnęłam po książkę. Jak wrażenia? Całkiem pozytywne. Opowiadania były dość ciekawe, no może trochę za krótkie jednak to w końcu opowiadania więc nie mogą mieć 300 stron każde. Nie powiem, że każde mnie zachwyciło, jednak osobiście każde przeczytałam i w każdym znalazłam jakieś plusy. Jednak zdecydowanym plusem było „Blueberry, Raspberry i wszystkie inne berry” Magdaleny Winnickiej.

Dla mnie takie książki są „odpoczynkiem” od dłuższych książek. Sięgam po nie pomiędzy kiedy nie mam czasu albo ochoty na coś długiego, wymagającego czasu i skupienia. Je mogę czytać na spokojnie, po jednym opowiadaniu, które zazwyczaj nie są długie. Ze swojej strony polecam.Moja ocena – 7\10
Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo Muza, gdzie znajdziecie również książki Wydawnictwa Akurat oraz na FB Grzeszne książki.


Świąteczne namiętności


4 komentarze: