piątek, 5 listopada 2021

Wydawnictwo Akurat Książka pt.: „Storm” Anna Wolf - Zapowiedź

Niektóre błędy są nienaprawialne...


Chociaż poznali się wiele lat temu, dopiero teraz mogą zbudować coś prawdziwego. Jej tajemnica zmieni ich życie na zawsze... Anna Wolf, jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, wraca z kontynuacją uwielbianej przez czytelniczki serii „Storm Riders MC”.Storm” w księgarniach od 24 listopada.


Summer jest samotną matką czteroletniego Arona, a do tego straciła pracę, gdyż odmówiła zostania kochanką swojego szefa. Nie mając wyboru, zwróciła się o pomoc do jedynej bliskiej jej osoby – kuzynki Connie. Z ostatnimi stoma dolarami w kieszeni Summer przyjechała do Jackson w Tennessee, by złapać oddech i postarać się odbić od finansowego dna. Jednak czegoś nie przewidziała…


Jej plan zawala się w tym samym momencie, w którym zjawia się na pewnym ślubie, gdzie niespodziewanie spotyka tam niewidzianego od lat ojca jej syna. Storm, prezes klubu motocyklowego, reaguje w przewidywalnie agresywny sposób, upokarzając ją w tak samo, jak zrobił to przed pięciu laty, kiedy dowiedział się od Summer o jej ciąży. Jednak tym razem każe jej się wynosić z miasta, jego miasta, nie wiedząc, że kobieta przyjechała do Jackson z synem.


Czy Summer uda się ukryć prawdę przed Stormem? Jak jej przyjaźń z innym bikerem ze Storm Riders wpłynie na całą sytuację? Dlaczego Storm był pewien, że Aron nie może być jego biologicznym synem? I jak inni członkowie Storm Riders MC przyjmą rewelacje na temat ich prezesa?


Storm” to kontynuacja serii „Storm Riders MC”, przygód członków klubu motocyklowego znanych z kart „Blade’a”. Opowieść o mężczyznach, którzy na co dzień są twardzielami, lecz potrafią oddać serce ukochanej kobiecie i stać się wobec niej czuli i opiekuńczy.


Dla tych, którzy chcą się bliżej zapoznać z serią motocyklową, „Blade” od 3 listopada dostępny będzie jako audiobook. A od 4 grudnia będzie można posłuchać innej książki autorki – „Love - Hate, Hate - Love”.


Fanpage: facebook.com/GrzeszneKsiazki

Instagram: instagram.com/grzeszne_ksiazki/


Anna Wolf polska pisarka najbardziej znana z mafijnego cyklu Gangsterzy. Mimo ogromnej popularności zyskanej dzięki mafijnej serii, wciąż pozostaje osobą bardzo tajemniczą. Niewiele wiadomo o niej samej, jej życiu zawodowym oraz prywatnym. Ze skąpych informacji dostępnych w internecie dowiedzieć się można jedynie, że mieszka w Gorzowie Wielkopolskim, jest matką dwóch dorastających córek i właścicielką cocker spaniela.


4 komentarze: