środa, 20 października 2021

Wydawnictwo NieZwykłe Książka pt.: "Zdradzone serce” - Recenzja

 

Zapraszam na recenzję książki pt.: „Zdradzone serce”, jaką otrzymałam od Wydawnictwa NieZwykłego.

Książka pt.: „Zdradzone serce” to czwarty tom cyklu Bellomo.

Tom pierwszy to książka pt.: „Rozdarte serce”.

Tom drugi to książka pt.: „Podstępne serce”.

Tom trzeci to książka pt.: „Nietykalne serce”.Giovanna i Roberto byli kiedyś razem. To on był jej pierwszym mężczyzną, oddała mu zarówno ciało, jak i serce. Jednak on ją oszukał, okazało się, że ma narzeczoną. Nie chciała słuchać wyjaśnień, nie chciała go więcej znać. Teraz go nienawidzi i miała nadzieję, że już nigdy więcej nie będzie musiała spotkać. Niestety to, co zaczęło się dziać i niebezpieczeństwo, jakie jej zagraża, sprawiły, że jej brat postanowił wydać ją za mąż. Tym sposobem została żoną mężczyzny, którego nienawidzi, przez którego wiele wycierpiała.
Nie zamierza być grzeczna i posłuszna, nie zamierza pozwolić się mu zbliżyć. Jednak mężczyzna ma inne plany, zamierza zrobić wszystko, aby go wysłuchała, aby poznała jego wersję zdarzeń. Nigdy nie przestał jej kochać. Wie doskonale, że to wszystko jego wina, ale nie planował tego. Naprawdę się zakochał, a jego ślub był pomysłem ojca i chociaż bardzo chciał, nie mógł się z niego wycofać.
Teraz jednak nie chodzi tylko o ich wzajemne stosunki, chodzi również o bezpieczeństwo. Muszą pokazać innym, że tworzą zgrane małżeństwo, że mogą na siebie liczyć. Ktoś cały czas im zagraża, znikają ciężarówki z bronią, a Robert nie może odkryć jaki plan mają wrogowie. Czy mu się uda? Czy Giovanna będzie umieć mu wybaczyć? Czy ich małżeństwo ma szansę być zgrane i szczęśliwe?

To czwarty tom z serii Bellomo i po raz czwarty jestem książką zachwycona. Ciekawa, wciągająca historia z szybką, dynamiczną akcją i zaskakującymi jej zwrotami. Historia pełna niebezpieczeństw, mafijnych porachunków, namiętności. To jedna z tych książek, od której nie mogłam się oderwać, którą musiałam przeczytać od pierwszej do ostatniej strony od razu.
Giovanne poznałam już trochę w poprzednich tomach i wydawała się osobą impulsywną, trochę rozpieszczoną, a przy tym dość zwariowaną. No może troszkę taka jest, jednak poznając jej historie, wiele zachowań jestem, w stanie zrozumieć. W tym tomie pokazała, że jest prawdziwą kobietą Mafii – odważną, twardą, umiejącą działać. Osobiście ją polubiłam.
Roberto ma wiele za uszami, jednak żałuje tylko tego, że stracił kobietę, którą kochał i kocha nadal. Kiedy dowiedział się, że brat chce ją wydać za mąż, nie wahał się ani chwili. Ma zamiar ją odzyskać, chociażby miało to trwać długi czas. To mężczyzna, który jest bezwzględny, brutalny, bezkompromisowy dla wrogów, jednocześnie zupełnie inny dla tych, których kocha.

„Zdradzone serce” to książka, która bardzo mi się podobała i z wielką przyjemnością polecam.Moja ocena – 10\10Serdecznie zapraszam na stronę Wydawnictwo NieZwykłe oraz na FBZdradzone serce

5 komentarzy:

  1. Nue czytałam żadnej z tej części, ale widzę że czas nadrobić te zaległości😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa,intrygująca historia :) Na takie porywające od pierwszych stron książki zawsze mam chrapkę :)

    OdpowiedzUsuń
  3. po tej opinii panie na pewno książkę chętnie przeczytają

    OdpowiedzUsuń