piątek, 29 października 2021

Wydawnictwo Muza Książka pt.: „Windą do nieba” Corinne Michaels - Zapowiedź

 To będą wyjątkowe Święta! Autorka bestsellerowej serii o braciach Arrowoodach, Corinne Michaels, stworzyła niepowtarzalną świąteczną opowieść, która wprowadzi czytelniczki w wyjątkowy klimat Bożego Narodzenia. „Windą do nieba” to wzruszająca, zabawna i przywracająca magię świąt historia miłości, która przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Premiera już 17 listopada!


Holly Brickman od trzech lat marzy tylko o jednym – by ktoś odwołał Boże Narodzenie. Znów czeka ją Gwiazdka spędzona w samotności – bez wspólnego ubierania choinki w rytm „Last Christmas”, bez przytulania się na kanapie podczas oglądania świątecznych filmów i... bez całowania się pod jemiołą. A tegoroczne święta zapowiadają się jeszcze gorzej niż wszystkie poprzednie, ponieważ Holly właśnie uprawiała najlepszy seks w całym swoim życiu z kolegą z pracy, Deanem Pritchardem. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że on nie tylko nie zadzwonił po wspólnie spędzonej nocy, ale teraz celowo stara się jej unikać. A Holly kompletnie straciła dla niego głowę...


Przewrotny los postanawia podarować im drugą szansę, gdy pewnego dnia, opuszczając biuro, oboje utykają w zepsutej windzie. Szalejąca na dworze burza śnieżna odetnie ich od świata. Skazani wyłącznie na własne towarzystwo będą mogli wszystko sobie wyjaśnić. Czy to cudowne zrządzenie losu sprawi, że Holly znów poczuje niepowtarzalny klimat świąt? Czy Dean okaże się dla niej wymarzonym prezentem pod choinkę, czy może Święty Mikołaj znów o niej zapomni?


Windą do nieba” to urocza, zabawna i pełna świątecznej magii opowieść, która rozgrzeje czytelniczki w długie jesienne oraz mroźne zimowe wieczory. Corinne Michaels zdążyła już przyzwyczaić swoje fanki, że jej książki wzruszają, podnoszą na duchu i nie dają o sobie zapomnieć. Tym razem udowadnia, że z powodzeniem potrafi tworzyć także nieco krótsze, jednowątkowe opowieści. Na przykładzie losów Holly i Deana pokazuje, jak ważne jest dawanie drugiej szansy – zarówno innym ludziom, jak i samemu sobie. Przekonuje też, że nie powinniśmy ukrywać swoich prawdziwych uczuć, zwłaszcza jeśli nie chcemy, by miłość uciekła nam sprzed nosa.


Corinne Michaels – amerykańska autorka ponad dwudziestu romansów zajmujących czołowe miejsca na listach bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Dorastała na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, w New Jersey. Już jako trzynastolatka darzyła ogromnym uczuciem literaturę romantyczną, zaczytując się w książkach Danielle Steele i Nory Roberts. Zadebiutowała w 2014 roku powieścią „Beloved”, która szybko zyskała uznanie wśród czytelniczek. Największą popularność przyniosła jej czterotomowa seria „The Arrowood Brothers”.

4 komentarze: